1.12.1

News

Oct 12, 2017

Denetim ve Tasarım Süreçlerini İyileştirmek İçin Artırılmış Gerçeklik (AR) Kullanılıyor

Lake Mary, FL, 9 Ekim, 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği, adli bilişim ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), FARO® Visual InspectTM ürün ailesinin hazır olduğunu duyurdu. Bu yenilikçi platform, büyük, karmaşık 3D CAD (bilgisayar destekli tasarım) verilerinin bir iPad’e aktarılmasına ve sonra da mobil görüntüleme ve gerçek dünya şartları ile karşılaştırma için kullanılmasına izin veriyor. Bu, üretim, inşaat veya tasarım süreçlerinde daha erken aşamada hata tespiti yaparak gerçek zamanlı, uygulanabilir bir üretime izin veriyor. Daha fazla bilgi için şu adrese bakabilirsiniz: https://www.faro.com/tr-tr/urunler/factory-metrology/visual-inspect/

Oct 10, 2017

Kurumların IoT’yi genel operasyonlarında gittikçe daha fazla benimsemesi ile birlikte, Gartner geçtiğimiz yıl 5 milyondan fazla yeni nesnenin her gün ağlara bağlandığını ve 2020 yılına kadar toplam 21 milyar cihazın bağlanmış olacağını tahmin ediyor. Bu çok fazla ‘nesne’ iken, günümüzün kurumsal IoT öyküsünün ise sadece bir bölümüdür.

 Aynı zamanda, çalışan verimliliğine basit bir odaklanma ile, eski işyeri paradigmasından, ofis binalarında, üretim katında ve endüstriyel ortamlarda işbirlikçi bir dijital çalışma modeline doğru kayda değer bir kayma görüyoruz.

Bu iki eğilimin birleşmesi, çalışma alanlarını oluşturmak, çalışanları yönetmek ve akıllı bir teknolojiyi benimsemek için yeni yollar açıyor. Bina ve süreç otomasyonları için işverenler, bireysel çalışma alanlarında, operasyonlarda, BT içinde ve marka düzeyinde deneyimleri en iyi hale getirmek için daha değişebilir ve esnek stratejiler sunuyorlar.

Sep 14, 2017

FARO®, QuantumM ile Yeni Nesil FaroArm®’ı Genişletiyor

En Sıkı Uluslararası Kalite Standartlarına Bağlılık Sağlanıyor

 Lake Mary, FL, 14 Eylül 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği adli bilişimi ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), yeni FARO® QuantumM FaroArm®’ı tanıttı. Bu ek, 3 Ağustos 2017'de duyurulan QuantumS FaroArm®'ın öncülüğünde yeni nesil FaroArm® portföyünü tamamlıyor.QuantumM, QuantumS'in yüksek performanslı özelliklerine ihtiyaç duymayan uygulamalar için onu istisnai bir orta pazar alternatifi haline getiren bir doğruluk spesifikasyonu ile portföyündeki diğer ürünlerle aynı yüksek performanslı özellikleri içeriyor.

CMS - 1.12.1 - Rontiki
 

Haber Detay

Jul 14, 2016

INFOR - Infor, Hindistan, Orta Doğu ve Afrika (IMEA)’daki Yatırımlarını Duyurdu

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

Infor’un Kıdemli Başkan Yardımcısı ve IMEA bölgesi Genel Müdürü olan Tarık Taman, “Var olan 5,000’den fazla müşterisi ile Infor, halen IMEA bölgesinde belirli bir tabana sahip, ancak aslında buradaki büyüme fırsatları da sınırsız. Petrol fiyatlarının düşmesi ve hükümetlerin diğer sektörlerdeki büyümeyi teşvik etmek için girişimlere yatırım yapması ile birlikte, esneklik sağlayan ve kritik iş sorunlarını çözen, büyük, maliyetli özelleştirme projeleri olmaksızın hızla dağıtılabilen bulut yazılımları için bir talep doğuyor” dedi.

 MEA işini desteklemek için Infor, özellikle Dubai Internet City’deki Orta Doğu merkezi ve Riyad, Suudi Arabistan’daki ikonik Kingdom Tower’da yeni açılan ofisi için, bölgede pek çok yeni eleman aldı. Infor, IMEA bölgesinde toplam 10 ofise sahip, yukarıda bahsedilenlerin dışında bunların beşi Hindistan’da, aralarında Infor’un Haydarabad’daki Mükemmellik Merkezi de var, ikisi Afrika’da ve biri de Türkiye’de.   

 

Infor’un bölgede genişleyen doğrudan varlığı, var olan iş ortakları ağını tamamlayacak ve satış, servis, değer mühendisliği, pazarlama ve diğer fonksiyonları sağlayacaktır. Infor’un IMEA’da odaklandığı ana sektörler, İmalât, Dağıtım, Perakende, Konuk Ağırlama ve Sağlıktır.

 Infor Hakkında

Infor, belirli sektörler için bir bulut servisi olarak sunulan, son bağlantı noktası (last mile) fonksiyonuna ve bilimsel öngörülere sahip mükemmel iş uygulamaları geliştirir. 14,000 çalışanı ve 200’den fazla ülke ve bölgedeki müşterileri ile Infor, sağlık, imalât, moda, toptan dağıtım, konuk ağırlama, perakende ve kamu sektörleri için kritik süreçlerin otomasyonunu sağlıyor. Infor yazılımları, gömülü derin endüstri alanındaki uzmanlığı yoluyla maliyetli özelleştirme ihtiyacını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Genel merkezi New York şehrinde bulunan Infor, eğlenceli ve ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi sunmaya odaklanan, Manhattan’ın en büyük yaratıcı ajanslarından biri olan Hook & Loop’un da yuvasıdır. Infor, bulut uygulamalarını asıl olarak Amazon Web Services bulutu ve açık kaynak platformları üzerinden dağıtıyor. Infor hakkında daha fazlasını öğrenmek için lütfen www.infor.com‘u ziyaret edin.

 

Infor müşterileri arasında şunlar var:

 • En büyük 20 havacılık      şirketinin 18’i
 • En büyük 10 yüksek teknoloji      şirketinin 8’i
 • En büyük 10 ilaç şirketinin      10’u
 • ABD’nin en büyük 25 sağlık      ağının 22’si
 • ABD’nin en büyük 20 şehrinin      20’si
 • En büyük 20 otomotiv      tedarikçisinin 20’si
 • En büyük 20 endüstriyel      dağıtıcının 19’u
 • En büyük 20 global      perakendecinin 18’i
 • En büyük 5 bira üreticisinin 4’ü
 • En büyük 20 global bankanın      19’u
 • En büyük 10 global otel      markasının 10’u
 • En büyük 10 global lüks      markanın 6’sı

 Daha fazla bilgi için:

Dan Barnhardt                                                                

Infor                                                                                                                                  

646-336-1731                                                   

Dan.Barnhardt@infor.com

 

Previous page: İletişim