1.12.1

News

Oct 12, 2017

Denetim ve Tasarım Süreçlerini İyileştirmek İçin Artırılmış Gerçeklik (AR) Kullanılıyor

Lake Mary, FL, 9 Ekim, 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği, adli bilişim ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), FARO® Visual InspectTM ürün ailesinin hazır olduğunu duyurdu. Bu yenilikçi platform, büyük, karmaşık 3D CAD (bilgisayar destekli tasarım) verilerinin bir iPad’e aktarılmasına ve sonra da mobil görüntüleme ve gerçek dünya şartları ile karşılaştırma için kullanılmasına izin veriyor. Bu, üretim, inşaat veya tasarım süreçlerinde daha erken aşamada hata tespiti yaparak gerçek zamanlı, uygulanabilir bir üretime izin veriyor. Daha fazla bilgi için şu adrese bakabilirsiniz: https://www.faro.com/tr-tr/urunler/factory-metrology/visual-inspect/

Oct 10, 2017

Kurumların IoT’yi genel operasyonlarında gittikçe daha fazla benimsemesi ile birlikte, Gartner geçtiğimiz yıl 5 milyondan fazla yeni nesnenin her gün ağlara bağlandığını ve 2020 yılına kadar toplam 21 milyar cihazın bağlanmış olacağını tahmin ediyor. Bu çok fazla ‘nesne’ iken, günümüzün kurumsal IoT öyküsünün ise sadece bir bölümüdür.

 Aynı zamanda, çalışan verimliliğine basit bir odaklanma ile, eski işyeri paradigmasından, ofis binalarında, üretim katında ve endüstriyel ortamlarda işbirlikçi bir dijital çalışma modeline doğru kayda değer bir kayma görüyoruz.

Bu iki eğilimin birleşmesi, çalışma alanlarını oluşturmak, çalışanları yönetmek ve akıllı bir teknolojiyi benimsemek için yeni yollar açıyor. Bina ve süreç otomasyonları için işverenler, bireysel çalışma alanlarında, operasyonlarda, BT içinde ve marka düzeyinde deneyimleri en iyi hale getirmek için daha değişebilir ve esnek stratejiler sunuyorlar.

Sep 14, 2017

FARO®, QuantumM ile Yeni Nesil FaroArm®’ı Genişletiyor

En Sıkı Uluslararası Kalite Standartlarına Bağlılık Sağlanıyor

 Lake Mary, FL, 14 Eylül 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği adli bilişimi ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), yeni FARO® QuantumM FaroArm®’ı tanıttı. Bu ek, 3 Ağustos 2017'de duyurulan QuantumS FaroArm®'ın öncülüğünde yeni nesil FaroArm® portföyünü tamamlıyor.QuantumM, QuantumS'in yüksek performanslı özelliklerine ihtiyaç duymayan uygulamalar için onu istisnai bir orta pazar alternatifi haline getiren bir doğruluk spesifikasyonu ile portföyündeki diğer ürünlerle aynı yüksek performanslı özellikleri içeriyor.

CMS - 1.12.1 - Rontiki
 

Haber Detay

Jul 27, 2016

EATON - XNH Sigortalı Yük Ayırıcı ile Enerji Dağıtımı İçin Maksimum Güvenlik

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

Cihazı Eaton’un akıllı kablolama ve heberleşme sistemi olan SmartWire-DT’ye bağlamak için, bir haberleşme modülü basit bir şekilde XNH şalterine takılabilir. Bu, sigortanın durumunun, anahtarlama durumunun ve güç değerlerinin sürekli olarak raporlanmasına ve izlenmesine izin verir. Veriler, gateway yoluyla kurulu olan tüm endüstriyel alan bus’larına iletilebilirler. Sonuç olarak sorumlu personel, kontrol merkezinden kritik durumları erkenden tespit ederek sorunun kaynağını hemen bulabilir.

 Sigorta kontrol ışıklı (FCL) sigorta izleme sistemi, bir hata durumunda etkilenen devrenin devre dışı kalma süresinin azaltılmasına da yardım eder. FCL sigorta kontrol ışığı, LED yoluyla operatöre sigorta arızalarını gösterir, böylece hatalı sigorta hemen belirlenebilir ve değiştirilebilir.  

 Üst ve yandaki dokunmaya karşı yükseltilmiş korumalar ve sigorta ayırıcının kapağındaki bükülmeye karşı koruma, anahtarlama işlemleri sırasında operatör için daha fazla koruma sağlar. Eaton, cihaz ve anahtarlama bölümündeki akım taşıyan parçalarını güvenli bir şekilde ayırarak, tasarıma dokunma korumasını da entegre etmiştir. Ayrıca, elektriğin yetkisiz açılıp kapanmasını önlemek amacıyla U kilit sağlayan kilitleme mekanizması da vardır. Operatör servis işi gerçekleştirilirken, sigortaların üstündeki kapağı ‘park konumu’na getirebilir ve örneğin bir kablo bağı kullanarak kilitleme mekanizmasını kilitleyerek güvenceye alabilir.

 

Ek özellikler arasında, kutu, civata, kablo pabucu, prizma ve çift prizma bağlantı uçlarının yanı sıra, hırsızlığa karşı güç cihazı ve çok taraflı bağlantı teknolojisi yer alıyor.

 XNH şalteri, 00, 1, 2 ve 3 boyutlarında mevcuttur. Ürün serisi bara, montaj levhası ve montaj rayı için bir, iki ve dört kutuplu cihazların yanı sıra, üç kutuplu özelliğine de sahiptir. Örneğin Eaton’un Sasy 60i’sindeki 60 mm’lik busbar sistemi ile alttaki kablo bağlantısı kolaylıkla bir üste alınabilir.

 Eaton Hakkında

Eaton elektrik sektöründe güç dağıtımı ve devre koruma; yedek güç koruma; kontrol ve otomasyon; aydınlatma ve güvenlik; yapısal çözümler ve kablolama cihazları; ağır ve riskli ortamlar için çözümler ve mühendislik servislerindeki uzmanlığı ile global bir liderdir. Eaton, bugünün en kritik elektrik gücü yönetimi zorluklarını karşılamak için global çözümleri ile konumlanmıştır.

 Eaton, 2015’teki satışları 20,9 milyar doları bulan bir güç yönetimi şirketidir. Eaton, müşterilerimizin elektriksel, hidrolik ve mekanik gücü daha verimli, güvenli ve sürdürülebilir bir şekilde yönetmelerine yardımcı olan enerji verimliliği çözümleri sunar. Eaton yaklaşık 97,000 çalışana sahip ve 175’ten fazla ülkede müşterilere ürünler satmaktadır. Daha fazla bilgi için sitemizi ziyaret edin: www.eaton.com, www.eaton.com.tr, www.eaton.eu.

                                                                             

Previous page: İletişim