1.12.1

News

Oct 12, 2017

Denetim ve Tasarım Süreçlerini İyileştirmek İçin Artırılmış Gerçeklik (AR) Kullanılıyor

Lake Mary, FL, 9 Ekim, 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği, adli bilişim ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), FARO® Visual InspectTM ürün ailesinin hazır olduğunu duyurdu. Bu yenilikçi platform, büyük, karmaşık 3D CAD (bilgisayar destekli tasarım) verilerinin bir iPad’e aktarılmasına ve sonra da mobil görüntüleme ve gerçek dünya şartları ile karşılaştırma için kullanılmasına izin veriyor. Bu, üretim, inşaat veya tasarım süreçlerinde daha erken aşamada hata tespiti yaparak gerçek zamanlı, uygulanabilir bir üretime izin veriyor. Daha fazla bilgi için şu adrese bakabilirsiniz: https://www.faro.com/tr-tr/urunler/factory-metrology/visual-inspect/

Oct 10, 2017

Kurumların IoT’yi genel operasyonlarında gittikçe daha fazla benimsemesi ile birlikte, Gartner geçtiğimiz yıl 5 milyondan fazla yeni nesnenin her gün ağlara bağlandığını ve 2020 yılına kadar toplam 21 milyar cihazın bağlanmış olacağını tahmin ediyor. Bu çok fazla ‘nesne’ iken, günümüzün kurumsal IoT öyküsünün ise sadece bir bölümüdür.

 Aynı zamanda, çalışan verimliliğine basit bir odaklanma ile, eski işyeri paradigmasından, ofis binalarında, üretim katında ve endüstriyel ortamlarda işbirlikçi bir dijital çalışma modeline doğru kayda değer bir kayma görüyoruz.

Bu iki eğilimin birleşmesi, çalışma alanlarını oluşturmak, çalışanları yönetmek ve akıllı bir teknolojiyi benimsemek için yeni yollar açıyor. Bina ve süreç otomasyonları için işverenler, bireysel çalışma alanlarında, operasyonlarda, BT içinde ve marka düzeyinde deneyimleri en iyi hale getirmek için daha değişebilir ve esnek stratejiler sunuyorlar.

Sep 14, 2017

FARO®, QuantumM ile Yeni Nesil FaroArm®’ı Genişletiyor

En Sıkı Uluslararası Kalite Standartlarına Bağlılık Sağlanıyor

 Lake Mary, FL, 14 Eylül 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği adli bilişimi ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), yeni FARO® QuantumM FaroArm®’ı tanıttı. Bu ek, 3 Ağustos 2017'de duyurulan QuantumS FaroArm®'ın öncülüğünde yeni nesil FaroArm® portföyünü tamamlıyor.QuantumM, QuantumS'in yüksek performanslı özelliklerine ihtiyaç duymayan uygulamalar için onu istisnai bir orta pazar alternatifi haline getiren bir doğruluk spesifikasyonu ile portföyündeki diğer ürünlerle aynı yüksek performanslı özellikleri içeriyor.

CMS - 1.12.1 - Rontiki
 

Haber Detay

Aug 25, 2016

HID - GÜVENLİK SAĞLANIRSA KOBİLER MOBİL SİSTEMLERİ KULLANACAK

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

Araştırma projesi, İngiltere, Fransa ve Almanya’daki büyük organizasyonlardan KOBİ’lere kadar çeşitli kurumlardan 1.200 katılımcı ile gerçekleştirildi. Bulgulara göre, KOBİ’lerde çalışanların yüzde 75’i, şirketin mobil cihazlarını kullandıklarında güvenlik sorunları konusunda kaygı duymuyorlar. Bu, işyerindeki mobil güvenlik stratejilerinde güven seviyesinin önemini öne çıkarıyor ve işyerlerinde mobilitenin benimsenmesinin ve kullanımının yüksek olduğu bir noktada söz konusu oluyor. Çalışmaya katılan KOBİ çalışanlarının yüzde 78’i, işyerinde düzenli olarak şirketin mobil cihazlarını iş amaçlı olarak kullanıyorlar.

 

HID Global’den Serra Luck bu konuda şunları söyledi: “Bu sonuçlar, işyerindeki kullanıcıların, şirketlerinin mobil cihazlardaki verileri dış tehditlerden koruma yeteneklerine ne kadar güvendiklerini gösteriyor. Veriler, Avrupa’daki kurumlarda mobil cihaz kullanımının ne kadar yaygın olduğu ve gelecek yıllarda nasıl gelişeceği konusunda değerli öngörüler de sağlıyor. Çalışanların mobil cihazlara duydukları güvene bakarak bunların, gelecekte artan biçimde işyerlerinde kapıları açmak için de kullanılacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu durum özellikle KOBİ’ler için geçerli, çünkü onlar daha esnek, çevik, ayrıca inovasyon ve verimlilik konusunda daha iyi uyum gösterebiliyorlar.”

 KOBİ’lerin, çalışanlarının bu güvenini iyi kullanarak hızla büyümekte olan mobilite kullanımı trendini desteklemesi son derece önemlidir. Bunu, çalışanlarına güvenli mobil erişim kontrolü teknolojisi gibi yenilikçi çözümler sunarak yapabilirler.  Kurulan çözümler hem uygun maliyetli, hem de çalışanların kolayca kullanabilmesi için uygun olmalıdır.

 Luck, şunları ekledi: “Araştırma, KOBİ’lerin yaklaşık yüzde 60’ında şirket mobil telefonunun kullanımında güvenlik sınırlamaları olmadığını gösteriyor, bu rakam büyük şirketlerde sadece yüzde 33. Mobil erişim kontrolünü başarılı bir şekilde kurmak için KOBİ’lerin, geniş kapsamlı Kendi Cihazını Kendin Getir (BYOD) güvenlik stratejilerini de içeren güçlü mobil güvenlik teknolojilerini kullanmaları gerekir.”

 Mobil erişim kontrolü çözümleri, uygun fiyatlı, kurulumu kolay olmalı ve daha önemlisi çalışanlara olumlu bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Aynı zamanda ziyaretçiler ve sözleşmeli çalışanların akıllı telefonları üzerinden kullanabilecekleri kısa dönemli giriş izinleri yoluyla, geçici olarak girişlerine izin verecek şekilde genişletilebilmelidir.

 Çalışanların mobil güvenliğe olan itimadı kesinlikle cesaret veriyor ve KOBİ’ler bunu avantaja dönüştürmenin yollarını aramalı. Bununla birlikte şirketler, mobil güvenlik konusunda olası zaafları bulup gidererek, bu güvenin sarsılmasını engellemelidir. Bugünün mobil dünyasında en büyük öncelik kolay kullanımdır, ancak aynı zamanda güvenlikten de ödün verilmemesi de gerekir. KOBİ’lerin uyguladığı çözümler çalışanları için pratik olduğu kadar, büyük şirketlere kıyasla daha sınırlı olan bütçelerine de uygun olmalıdır.  

 HID Global Hakkında
HID Global, yenilikçi ürünler, servisler, çözümler ve dünyanın her yerinden milyonlarca müşteri için güvenli kimlikler yaratma, yönetme ve kullanma konusunda güvenli bir kaynaktır. Şirketin hizmet verdiği pazarlar arasında fiziksel ve mantıksal erişim kontrolü, güçlü onay ve belge yönetimi; kart basma ve kişiselleştirme; ziyaretçi yönetimi sistemleri; yüksek güvenlik gerektiren devlet ve yurttaş kimliği; hayvan kimliklerinde kullanılan RFID tanımlama teknolojileri, ve endüstri ve lojistik uygulamaları var. Şirketin ana markaları, ActivID®, EasyLobby®, FARGO®, IdenTrust®, LaserCard®, Lumidigm®, Quantum Secure ve HID®’dir. Genel merkezi Austin, Texas’da bulunan HID Global, dünya çapında 2.200’den fazla çalışana sahip ve 100’den fazla ülkede uluslararası ofisleri ile çalışmaktadır. HID Global®, bir ASSA ABLOY Group markasıdır. Daha fazla bilgi için web sayfamızı ziyaret edin: http://www.hidglobal.com 

 

Previous page: İletişim