1.12.1

News

Oct 12, 2017

Denetim ve Tasarım Süreçlerini İyileştirmek İçin Artırılmış Gerçeklik (AR) Kullanılıyor

Lake Mary, FL, 9 Ekim, 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği, adli bilişim ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), FARO® Visual InspectTM ürün ailesinin hazır olduğunu duyurdu. Bu yenilikçi platform, büyük, karmaşık 3D CAD (bilgisayar destekli tasarım) verilerinin bir iPad’e aktarılmasına ve sonra da mobil görüntüleme ve gerçek dünya şartları ile karşılaştırma için kullanılmasına izin veriyor. Bu, üretim, inşaat veya tasarım süreçlerinde daha erken aşamada hata tespiti yaparak gerçek zamanlı, uygulanabilir bir üretime izin veriyor. Daha fazla bilgi için şu adrese bakabilirsiniz: https://www.faro.com/tr-tr/urunler/factory-metrology/visual-inspect/

Oct 10, 2017

Kurumların IoT’yi genel operasyonlarında gittikçe daha fazla benimsemesi ile birlikte, Gartner geçtiğimiz yıl 5 milyondan fazla yeni nesnenin her gün ağlara bağlandığını ve 2020 yılına kadar toplam 21 milyar cihazın bağlanmış olacağını tahmin ediyor. Bu çok fazla ‘nesne’ iken, günümüzün kurumsal IoT öyküsünün ise sadece bir bölümüdür.

 Aynı zamanda, çalışan verimliliğine basit bir odaklanma ile, eski işyeri paradigmasından, ofis binalarında, üretim katında ve endüstriyel ortamlarda işbirlikçi bir dijital çalışma modeline doğru kayda değer bir kayma görüyoruz.

Bu iki eğilimin birleşmesi, çalışma alanlarını oluşturmak, çalışanları yönetmek ve akıllı bir teknolojiyi benimsemek için yeni yollar açıyor. Bina ve süreç otomasyonları için işverenler, bireysel çalışma alanlarında, operasyonlarda, BT içinde ve marka düzeyinde deneyimleri en iyi hale getirmek için daha değişebilir ve esnek stratejiler sunuyorlar.

Sep 14, 2017

FARO®, QuantumM ile Yeni Nesil FaroArm®’ı Genişletiyor

En Sıkı Uluslararası Kalite Standartlarına Bağlılık Sağlanıyor

 Lake Mary, FL, 14 Eylül 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği adli bilişimi ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), yeni FARO® QuantumM FaroArm®’ı tanıttı. Bu ek, 3 Ağustos 2017'de duyurulan QuantumS FaroArm®'ın öncülüğünde yeni nesil FaroArm® portföyünü tamamlıyor.QuantumM, QuantumS'in yüksek performanslı özelliklerine ihtiyaç duymayan uygulamalar için onu istisnai bir orta pazar alternatifi haline getiren bir doğruluk spesifikasyonu ile portföyündeki diğer ürünlerle aynı yüksek performanslı özellikleri içeriyor.

CMS - 1.12.1 - Rontiki
 

Haber Detay

Sep 11, 2017

ARUBA - HPE Aruba KOBİ'ler İçin Basitleştirilmiş Kurumsal Düzeyde Wi-Fi Sunuyor

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

Küçük işletme sahipleri akıllı telefonları, tabletleri ve bulut uygulamalarını benimsiyorlar. Bunların yaklaşık yarısı (%43), faaliyetlerini yürütmek için asıl cihaz olarak Wi-Fi üzerinde bir akıllı telefon kullanıyor, %65'i bulut tabanlı uygulamalarda defterlerini ve muhasebesini tutuyor, bu da güvenilir ve her yerden kullanılabilen kablosuz bağlantıya duyulan gereksinimi gösteriyor. Mobilitenin rekabetteki ve operasyonel kazançları açıkken, burada geçiş faktörü genellikle kurulum ve yapılandırmadır. Küçük işletmeler, sınırlı BT kaynaklarına sahip olma eğilimindeler; bu nedenle, bir kanal iş ortağının yardımıyla ağı hızla kendi kendine kurma veya konfigüre etme seçeneği çok önemlidir.

 

Aruba'nın yeni HPE OfficeConnect OC20 kablosuz çözümü, küçük işletmeler için teknik uzmanlık gerektirmeden yönetilmesi kolay, pratik ve uygun maliyetli bir kablosuz çözüm sunarak bu zorlukları gideriyor. Bayiler şimdi küçük işletme müşterilerine, çalışanlarını ağa bağlayan ve üretken kılan hızlı, kurumsal düzeyde bir Wi-Fi çözümü sunabilirler.

 

Güvenilir kurumsal bir çözüm ile daha az baş ağrısı

 OC20 AP'ler, ses, video ve bulut tabanlı uygulamalar da dahil olmak üzere günümüzün kritik iş uygulamalarını idare etmek için yüksek performanslı ve güvenilir Wi-Fi bağlantısı sağlıyorlar. Güçlü bir son kullanıcı deneyimi sağlamak için parazitleri en aza indirirken, kablosuz kapsama alanını ve performansı akıllıca optimize ediyorlar. Dahili web sitesi filtresi de, küçük işletme ağını uygun olmayan veya uyumlu olmayan web sitelerinin yanı sıra online tehditlerden korumak için, kötü amaçlı web sitelerine erişimi engelliyor.

 

Pratik mobil uygulama ile kurulum süresini azaltın

 OfficeConnect mobil uygulamasını kullanarak, bir işletme veya bayi, bir ağı herhangi bir yerden birkaç dakika içinde yapılandırabilir ve izleyebilir. Birden çok ofis aynı anda yönetilebilir ve BT birimi veya kullanıcının kanal iş ortağı, ağı devre dışı bırakmadan, ağ değişikliklerine ve kesintilere uzaktan hızlı bir şekilde yanıt verebilir.

 

İşletmeler ağlarını genişletmeye hazır olduğunda, yeni OC20 AP'ler otomatik olarak ağa katılabilir ve önceden yapılandırılmış bir OC20 AP'den yapılandırma ayarlarını kopyalayabilirler. İşletme sahipleri veya onların kanal iş ortakları, markalı bir Wi-Fi deneyimi için kendi şirket logosunu da içeren, açık konuk erişimi, basit şifre ile giriş veya Facebook Wi-Fi oturumu açma seçenekleriyle isteğe bağlı ve ayrı bir konuk ağı yaratabilirler.

 

Uzaktan izleme ve sorun tespiti ile hareket halindeyken yönetim

 OfficeConnect iOS veya Android mobil uygulaması, pratik olarak uzaktan izleme ve sorunların teşhisi olanağı sunuyor. Bir ağ sağlık panosu, kablosuz performans, aygıt sayısı ve Wi-Fi ağına kimin bağlı olduğu gibi konularda bir bakışta ağ hakkında bilgilerin görülebilmesini sağlıyor.

 Aruba, OC20 Erişim Noktasına ek olarak, küçük işletme ağlarının güvenliğini sağlayan ve onları genişleten OfficeConnect 1920S anahtarını da sunuyor. 1920S ayrıca, OfficeConnect mobil uygulaması ile de izlenebiliyor.

 

HPE OfficeConnect çözümü, küçük işletmelerin daha az şeyle daha fazla iş yapmalarına yardımcı oluyor - karmaşık kurulumlar yapmadan kurumsal düzeyde bir ağ gibi kaynakları paylaşmalarına ve işbirliği yapmalarına izin veriyor. OfficeConnect ile ister yeni başlasınlar isterse de işletmelerini genişletmeyi planlasınlar, küçük işletmeler ve bunlara hizmet eden kanal iş ortakları, büyümelerinin her aşamasında ihtiyaçlarını karşılamak için kurumsal düzeyde bir kablosuz çözüm kullanabilirler.

 Bir Hewlett Packard Enterprise şirketi olan Aruba hakkında

Bir Hewlett Packard Enterprise şirketi olan Aruba, dünyanın her yerinde her boyuttan kuruluşa yeni nesil ağ çözümleri sağlamada önde gelen bir tedarikçidir. Şirket, mesleki ve kişisel yaşamların her yönü için bulut temelli iş uygulamalarına güvenen son nesil mobil kullanıcılara hizmet etmeleri için organizasyonlara BT çözümleri ile destek oluyor.

 

 

Previous page: İletişim