1.12.1

News

Oct 12, 2017

Denetim ve Tasarım Süreçlerini İyileştirmek İçin Artırılmış Gerçeklik (AR) Kullanılıyor

Lake Mary, FL, 9 Ekim, 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği, adli bilişim ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), FARO® Visual InspectTM ürün ailesinin hazır olduğunu duyurdu. Bu yenilikçi platform, büyük, karmaşık 3D CAD (bilgisayar destekli tasarım) verilerinin bir iPad’e aktarılmasına ve sonra da mobil görüntüleme ve gerçek dünya şartları ile karşılaştırma için kullanılmasına izin veriyor. Bu, üretim, inşaat veya tasarım süreçlerinde daha erken aşamada hata tespiti yaparak gerçek zamanlı, uygulanabilir bir üretime izin veriyor. Daha fazla bilgi için şu adrese bakabilirsiniz: https://www.faro.com/tr-tr/urunler/factory-metrology/visual-inspect/

Oct 10, 2017

Kurumların IoT’yi genel operasyonlarında gittikçe daha fazla benimsemesi ile birlikte, Gartner geçtiğimiz yıl 5 milyondan fazla yeni nesnenin her gün ağlara bağlandığını ve 2020 yılına kadar toplam 21 milyar cihazın bağlanmış olacağını tahmin ediyor. Bu çok fazla ‘nesne’ iken, günümüzün kurumsal IoT öyküsünün ise sadece bir bölümüdür.

 Aynı zamanda, çalışan verimliliğine basit bir odaklanma ile, eski işyeri paradigmasından, ofis binalarında, üretim katında ve endüstriyel ortamlarda işbirlikçi bir dijital çalışma modeline doğru kayda değer bir kayma görüyoruz.

Bu iki eğilimin birleşmesi, çalışma alanlarını oluşturmak, çalışanları yönetmek ve akıllı bir teknolojiyi benimsemek için yeni yollar açıyor. Bina ve süreç otomasyonları için işverenler, bireysel çalışma alanlarında, operasyonlarda, BT içinde ve marka düzeyinde deneyimleri en iyi hale getirmek için daha değişebilir ve esnek stratejiler sunuyorlar.

Sep 14, 2017

FARO®, QuantumM ile Yeni Nesil FaroArm®’ı Genişletiyor

En Sıkı Uluslararası Kalite Standartlarına Bağlılık Sağlanıyor

 Lake Mary, FL, 14 Eylül 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği adli bilişimi ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), yeni FARO® QuantumM FaroArm®’ı tanıttı. Bu ek, 3 Ağustos 2017'de duyurulan QuantumS FaroArm®'ın öncülüğünde yeni nesil FaroArm® portföyünü tamamlıyor.QuantumM, QuantumS'in yüksek performanslı özelliklerine ihtiyaç duymayan uygulamalar için onu istisnai bir orta pazar alternatifi haline getiren bir doğruluk spesifikasyonu ile portföyündeki diğer ürünlerle aynı yüksek performanslı özellikleri içeriyor.

CMS - 1.12.1 - Rontiki
 

Haber Detay

Oct 12, 2017

FARO® Denetim ve Tasarım İçin Yenilikçi Visual InspectTM’i Duyurdu

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

Visual InspectTM gerçek yeni nesil bir çözümdür; çünkü 3D CAD'i klasik masaüstü bilgisayarından mobil "talep anında kullanıma hazır" bir çözüm haline getirir. 3D CAD verileri, verimliliği artıran olağanüstü derecede bir esneklik ve mobilite sağlayan, yenilikçi, sıkıştırılmış, mobil bir formatı kullanarak yerel olarak iPad'de saklanabiliyorlar. Son kullanıcı, sorunları ve hataları, metin ve görüntülerle belgeleyebiliyor ve daha sonra her ikisini de bir Microsoft Excel ofis dokümanına aktarabiliyor.

Visual InspectTM ürün ailesi, iki istisnai değer seçeneği sunuyor.

  • Visual Inspect TM: karmaşık 3D verilerinin pratik bir şekilde mobil olarak görüntülenmesine, doğrulanmasına ve dokümantasyonunun çıkarılmasına izin verir.
  • Visual Inspect AR TM : karmaşık 3D verilerin üst üste konulmasına ve gerçek verilerle gerçek zamanlı olarak karşılaştırılmasına izin verir.

Entegre iPad kamerası, Visual Inspect ARTM'ı, pahalı kameralar gerektiren diğer Artırılmış Gerçeklik (AR) ürünlerinden daha uygun maliyetli bir alternatif olarak desteklemektedir.

Visual InspectTM ürün ailesi, ilk olarak iPad uygulamasının Apple App Store’dan indirilmesi, iPad'in kalibre edilmesi ve daha sonra da kalibrasyon dosyası ile uygulamanın etkinleştirilmesi işlemlerini içeren basit bir üç adımlı süreçle kullanıma hazır olabiliyor.

Faro’nun Kurucusu ve CEO’su Ph. D. Simon Raab, “Aralık 2016'da satın alınan mwf teknolojisinin FARO ürün portföyüne entegrasyonu ile birlikte, bu yenilikçi teknolojiyi izlemekten heyecan duyuyoruz. Müşterilerimize, bunu her zaman en iyi şekilde ve doğru yolda yapmanın ötesine taşıyacak yeni bir paradigma oluşturuyoruz” dedi.

Visual InspectTM ailesi teklifler ve siparişler için hazır durumda.

FARO Hakkında

FARO, 3D ölçüm, görüntüleme ve gerçekleştirme teknolojisi için dünyanın en güvenilir kaynağıdır. Şirket, bilgisayar destekli ölçüm ve görüntüleme cihazları ve yazılımları geliştirir ve pazarlar. FARO’nun teknolojisi, üretim ve kalite güvencesi süreçlerindeki parçaların ve karmaşık yapıların yüksek hassaslıkta 3D olarak ölçümüne, görüntülenmesine ve karşılaştırılmalarına izin verir. Cihazlar, bileşenlerin ve montajların incelenmesi, hızlı prototipleme, büyük hacimli alanların ve yapıların 3D olarak belgelenmesi, inceleme ve inşanın yanı sıra, kaza veya suç mahallerinin incelenmesi ve yeniden yapılandırılması için kullanılırlar.

FARO'nun genel merkezi Lake Mary, Florida’dadır. Şirket ayrıca, Exton, Pennsylvania’da, FARO Laser Trackerve FARO Cobalt Array 3D Imager ürün serilerimizin Ar-Ge, üretim ve servis operasyonlarının yer aldığı, yaklaşık 8,400 m2’lik bir teknoloji ve üretim merkezine sahiptir. Şirketin Avrupa bölge merkezi Stuttgart, Almanya’da, Asya Pasifik bölge merkezi de Singapur’dadır. FARO; ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, Polonya, Türkiye, Hollanda, İsviçre, Hindistan, Çin, Malezya, Tayland, Güney Kore, Avustralya ve Japonya’da da ofislere sahiptir.

 Daha fazla bilgiyi şu adreste bulabilirsiniz: http://www.faro.com

 

 

Previous page: İletişim