1.12.1

News

Oct 12, 2017

Denetim ve Tasarım Süreçlerini İyileştirmek İçin Artırılmış Gerçeklik (AR) Kullanılıyor

Lake Mary, FL, 9 Ekim, 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği, adli bilişim ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), FARO® Visual InspectTM ürün ailesinin hazır olduğunu duyurdu. Bu yenilikçi platform, büyük, karmaşık 3D CAD (bilgisayar destekli tasarım) verilerinin bir iPad’e aktarılmasına ve sonra da mobil görüntüleme ve gerçek dünya şartları ile karşılaştırma için kullanılmasına izin veriyor. Bu, üretim, inşaat veya tasarım süreçlerinde daha erken aşamada hata tespiti yaparak gerçek zamanlı, uygulanabilir bir üretime izin veriyor. Daha fazla bilgi için şu adrese bakabilirsiniz: https://www.faro.com/tr-tr/urunler/factory-metrology/visual-inspect/

Oct 10, 2017

Kurumların IoT’yi genel operasyonlarında gittikçe daha fazla benimsemesi ile birlikte, Gartner geçtiğimiz yıl 5 milyondan fazla yeni nesnenin her gün ağlara bağlandığını ve 2020 yılına kadar toplam 21 milyar cihazın bağlanmış olacağını tahmin ediyor. Bu çok fazla ‘nesne’ iken, günümüzün kurumsal IoT öyküsünün ise sadece bir bölümüdür.

 Aynı zamanda, çalışan verimliliğine basit bir odaklanma ile, eski işyeri paradigmasından, ofis binalarında, üretim katında ve endüstriyel ortamlarda işbirlikçi bir dijital çalışma modeline doğru kayda değer bir kayma görüyoruz.

Bu iki eğilimin birleşmesi, çalışma alanlarını oluşturmak, çalışanları yönetmek ve akıllı bir teknolojiyi benimsemek için yeni yollar açıyor. Bina ve süreç otomasyonları için işverenler, bireysel çalışma alanlarında, operasyonlarda, BT içinde ve marka düzeyinde deneyimleri en iyi hale getirmek için daha değişebilir ve esnek stratejiler sunuyorlar.

Sep 14, 2017

FARO®, QuantumM ile Yeni Nesil FaroArm®’ı Genişletiyor

En Sıkı Uluslararası Kalite Standartlarına Bağlılık Sağlanıyor

 Lake Mary, FL, 14 Eylül 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği adli bilişimi ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), yeni FARO® QuantumM FaroArm®’ı tanıttı. Bu ek, 3 Ağustos 2017'de duyurulan QuantumS FaroArm®'ın öncülüğünde yeni nesil FaroArm® portföyünü tamamlıyor.QuantumM, QuantumS'in yüksek performanslı özelliklerine ihtiyaç duymayan uygulamalar için onu istisnai bir orta pazar alternatifi haline getiren bir doğruluk spesifikasyonu ile portföyündeki diğer ürünlerle aynı yüksek performanslı özellikleri içeriyor.

CMS - 1.12.1 - Rontiki
 

Haber Detay

Feb 23, 2016

ZTE - ZTE, 2016 CES Fuarı’nda Dört IDG Ödülü Aldı

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

ZTE Mobile Devices CEO’su Adam Zeng, “Bir kez daha IDG’nin zirvedeki oyuncular listesinde yer almak bir onurdur. Bu, tüketicinin kabul ettiği bir markaya dönüşmemizi güçlendirmek için yeni ürünler geliştirmek ve yenilikçiliğe öncülük etme konusunda bitmez tükenmez adanmışlık konusunda kullanıcı merkezli yaklaşımımızın onaylanmasıdır. AXON serisi gibi amiral gemisi ürünlerimiz ve basınca duyarlı dokunmatik ekranlar gibi yeni teknolojiler, daha pratik kullanıcı deneyimlerine izin veriyor ve biz de çalışmalarımızın onay görmesi ile heyecanlanıyoruz” dedi.

 

IDG Communications’ın CMO’su Josh London da, “IDG'nin Zirvedeki Global Markalar kampanyası, uluslararası pazarda en etkili ve yenilikçi tüketim elektroniği markalarının bir şekilde kutlanmasıdır. Bu yılki ödüllerle, ZTE’nin güçlü markası ve onun akıllı bağlantı ve mobil Internet çağındaki global bir lider şirket olarak konumunu gösteren ürün yelpazesi takdir edildi” dedi.

 

2016 CES’de ZTE, üst seviye amiral gemisi AXON serisi ürünlerini sergiledi, bunların arasında AXON Pro, AXON MAX ve AXON mini gibi ürünler yer alıyor. Bu ürün serisi, şirketin mobilitenin geleceğine ilişkin vizyonunu ve daha uygun bir kullanıcı deneyimini hedefleyen temel teknolojilere odaklandığını gösteriyor. Bu teknolojiler arasında, AXON mini (Premium Edition) tarafından sunulan dünyanın ilk basınca duyarlı dokunmatik ekranı da yer alıyor. Bütün AXON modellerinin gövdeleri, Boeing 787 uçak sınıfının alüminyum-titanyum alaşımından üretilmişlerdir ve Hi-Fi ses, çarpıcı ekranlar, etkileyici bir odaklanma süresine sahip güçlü kameralar ve genişletilebilir bellek gibi özelliklere sahiptirler. Cihazların kilidi üç farklı biyometrik onay seçeneği ile açılabiliyor – parmak izi, ses kontrolü ve göz tarama. ZTE ayrıca Tencent’in TOS+ işletim sistemi ile çalışan ilk akıllı saat olan AXON Watch’ı da sergiledi. Bu ürün, şirketin bağlantılar yoluyla kullanıcılara daha fazla kolaylık sağlamak açısından giyilebilir cihazlar ve akıllı ev ürünleri alanını genişletmek için mobil teknolojilerde gücünü kullanma planının bir örneğidir.

 

 

ZTE Hakkında

ZTE Mobile Devices, Shenzhen, Çin merkezli global bir telekomünikasyon ekipmanları, ağ ve mobil cihazlar şirketi olan ZTE Corporation’ın bir birimidir. ZTE, hisseleri Hong Kong ve Shenzhen borsalarında işlem gören halka açık bir şirkettir.

 

ZTE, dünyada mobil telefon üretimi endüstrisinin global liderlerinden biridir. Mobil telefonlar, tabletler, mobil geniş bant modemler, hotspot’lar ve masaüstü entegrasyon terminalleri ailesini içeren komple bir mobil cihazlar yelpazesi sunmaktadır.

 

ZTE, dünyanın en büyük 50 telekom taşıyıcısından 47’si ile stratejik iş ortaklıklarına sahiptir. Ayrıca patent başvurularında son beş yılda (2010-2014) WIPO’nun (World Intellectual Property Organization) Top-3 sıralamasında global olarak yer alan tek şirkettir. Daha fazla bilgi için lütfen www.zte.com.tr adresini ziyaret edin.

 

Previous page: İletişim