1.12.1

News

Oct 12, 2017

Denetim ve Tasarım Süreçlerini İyileştirmek İçin Artırılmış Gerçeklik (AR) Kullanılıyor

Lake Mary, FL, 9 Ekim, 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği, adli bilişim ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), FARO® Visual InspectTM ürün ailesinin hazır olduğunu duyurdu. Bu yenilikçi platform, büyük, karmaşık 3D CAD (bilgisayar destekli tasarım) verilerinin bir iPad’e aktarılmasına ve sonra da mobil görüntüleme ve gerçek dünya şartları ile karşılaştırma için kullanılmasına izin veriyor. Bu, üretim, inşaat veya tasarım süreçlerinde daha erken aşamada hata tespiti yaparak gerçek zamanlı, uygulanabilir bir üretime izin veriyor. Daha fazla bilgi için şu adrese bakabilirsiniz: https://www.faro.com/tr-tr/urunler/factory-metrology/visual-inspect/

Oct 10, 2017

Kurumların IoT’yi genel operasyonlarında gittikçe daha fazla benimsemesi ile birlikte, Gartner geçtiğimiz yıl 5 milyondan fazla yeni nesnenin her gün ağlara bağlandığını ve 2020 yılına kadar toplam 21 milyar cihazın bağlanmış olacağını tahmin ediyor. Bu çok fazla ‘nesne’ iken, günümüzün kurumsal IoT öyküsünün ise sadece bir bölümüdür.

 Aynı zamanda, çalışan verimliliğine basit bir odaklanma ile, eski işyeri paradigmasından, ofis binalarında, üretim katında ve endüstriyel ortamlarda işbirlikçi bir dijital çalışma modeline doğru kayda değer bir kayma görüyoruz.

Bu iki eğilimin birleşmesi, çalışma alanlarını oluşturmak, çalışanları yönetmek ve akıllı bir teknolojiyi benimsemek için yeni yollar açıyor. Bina ve süreç otomasyonları için işverenler, bireysel çalışma alanlarında, operasyonlarda, BT içinde ve marka düzeyinde deneyimleri en iyi hale getirmek için daha değişebilir ve esnek stratejiler sunuyorlar.

Sep 14, 2017

FARO®, QuantumM ile Yeni Nesil FaroArm®’ı Genişletiyor

En Sıkı Uluslararası Kalite Standartlarına Bağlılık Sağlanıyor

 Lake Mary, FL, 14 Eylül 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği adli bilişimi ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), yeni FARO® QuantumM FaroArm®’ı tanıttı. Bu ek, 3 Ağustos 2017'de duyurulan QuantumS FaroArm®'ın öncülüğünde yeni nesil FaroArm® portföyünü tamamlıyor.QuantumM, QuantumS'in yüksek performanslı özelliklerine ihtiyaç duymayan uygulamalar için onu istisnai bir orta pazar alternatifi haline getiren bir doğruluk spesifikasyonu ile portföyündeki diğer ürünlerle aynı yüksek performanslı özellikleri içeriyor.

CMS - 1.12.1 - Rontiki
 

Haber Detay

Mar 4, 2016

SUSE - En Yeni SAP® Uygulamaları İçin SUSE Linux Enterprise Sunucu Şimdi Hazır

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

SUSE’de Bölge Müdürü Paul Abi-Chahine, “SAP, kurumların çevrim dışı olmasını göze alamayacakları kritik uygulamalar sağlıyor, özellikle de SAP HANA tarafından sunulan yüksek hızlı analitiğin avantajlarına sahip olma arayışında olan müşterilere. SAP Uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Sunucu, Linux’ta SAP çözümleri için lider bir platformdur ve SUSE platformunda yapılan bu güncellemeler fiziksel, sanal veya buluttaki her tür dağıtımda çalışma süresini artırır” dedi.

 

SAP LinuxLab yöneticisi Helge Deller ise, “SAP Uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Sunucu 12 için sunulan Service Pack 1 güncellemesi ile SUSE, kritik görevli SAP çözümü iş yüklerinin kurulumunu, dağıtımını ve yönetimini basitleştirmenin yanı sıra, sistemin devre dışı kalma süresini azaltmak için kurumlara yüksek oranda çalışma süresine sahip çözümler sunmada liderliğini pekiştirdi” dedi.

 

Yeni özellikler ve kazançları

SAP Uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Sunucusunun bu en yeni sürümü, herkese açık Amazon Web Services bulutunda çalışan SAP HANA için yüksek oranda çalışma süresi desteği yoluyla genişletilmiş bir güvenilirlik sağlıyor. Ayrıca, SAP iş yüklerini UNIX’ten veya başka Linux dağıtımlarından taşıyan müşteriler, SAP uygulamaları için yüksek oranda çalışma süresine sahip cluster’ların daha kolay kurulumu ve bakımı için yüksek oranda çalışabilirlik süresine sahip iyileştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ile, SAP HANA’nın ek otomatik sistem kopyalama senaryoları için destek de bulacaklar.

 

SAP Uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Sunucu 12 SP1, günlük görevleri ve elle yapılan işlemleri otomatikleştirmek ve SAP uygulamaları için sistem parametresi ayarlamalarını daha da otomatikleştirmek için ek araçlar da sağlıyor.  Tam işletim sistemi geri dönüşlerinde servis paketleri, yanlışlıkla yapılan güncellemeler ve beklenmeyen uygulama sorunları nedeniyle sistemin devre dışı kalma süresinin azaltılmasını sağlıyor.

 

Ürünün hazır olma durumu ve fiyatlandırma

SUSE Linux Enterprise 12 Service Pack 1’e dayanan SAP Uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Sunucu, şimdi müşteriler için hazır durumda. Kurumsal müşteriler için 24x7, ortak entegre ve kesintisiz öncelikli destek özelliğine de sahip, bu yeni bir servis paketi çıktığında 18 aylık tam destek süresini de içeriyor. Fiyat da dahil daha fazla bilgi almak için şu adresi ziyaret edin: www.suse.com/products/sles-for-sap.

 

SUSE Hakkında

Açık kaynak yazılımında bir öncü olan SUSE, kurumlara daha fazla kontrol olanağı ve esneklik sağlayan, güvenilir, bir arada çalışabilir Linux, bulut altyapısı ve depolama çözümleri sağlıyor. 20 yıldan fazla bir süredir sahip olduğu mühendislik mükemmelliği, istisnai servisi ve rakipsiz iş ortağı ekosistemi, müşterilerimizin karmaşıklığı idare etmesine yardımcı olan ürünlere ve desteğe güç katar, maliyeti düşürür ve güvenle kritik görev servisleri sunar. Oluşturduğumuz kalıcı ilişkiler, bugün ve yarın başarmak için gereksindikleri daha akıllı inovasyonu uyarlamamıza ve sunmamıza izin verir. Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: www.suse.com.

 

# # #

 

Telif Hakkı 2016 SUSE LLC. Bütün hakları saklıdır. SUSE ve SUSE logosu, SUSE LLC’nin ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı tescilli markalarıdır. Bütün üçüncü parti markaların hakları sahiplerine aittir.

 

Medya Kontakları:

Promedia Halkla İlişkiler

212 465 700

 

Previous page: İletişim