1.12.1

News

Oct 12, 2017

Denetim ve Tasarım Süreçlerini İyileştirmek İçin Artırılmış Gerçeklik (AR) Kullanılıyor

Lake Mary, FL, 9 Ekim, 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği, adli bilişim ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), FARO® Visual InspectTM ürün ailesinin hazır olduğunu duyurdu. Bu yenilikçi platform, büyük, karmaşık 3D CAD (bilgisayar destekli tasarım) verilerinin bir iPad’e aktarılmasına ve sonra da mobil görüntüleme ve gerçek dünya şartları ile karşılaştırma için kullanılmasına izin veriyor. Bu, üretim, inşaat veya tasarım süreçlerinde daha erken aşamada hata tespiti yaparak gerçek zamanlı, uygulanabilir bir üretime izin veriyor. Daha fazla bilgi için şu adrese bakabilirsiniz: https://www.faro.com/tr-tr/urunler/factory-metrology/visual-inspect/

Oct 10, 2017

Kurumların IoT’yi genel operasyonlarında gittikçe daha fazla benimsemesi ile birlikte, Gartner geçtiğimiz yıl 5 milyondan fazla yeni nesnenin her gün ağlara bağlandığını ve 2020 yılına kadar toplam 21 milyar cihazın bağlanmış olacağını tahmin ediyor. Bu çok fazla ‘nesne’ iken, günümüzün kurumsal IoT öyküsünün ise sadece bir bölümüdür.

 Aynı zamanda, çalışan verimliliğine basit bir odaklanma ile, eski işyeri paradigmasından, ofis binalarında, üretim katında ve endüstriyel ortamlarda işbirlikçi bir dijital çalışma modeline doğru kayda değer bir kayma görüyoruz.

Bu iki eğilimin birleşmesi, çalışma alanlarını oluşturmak, çalışanları yönetmek ve akıllı bir teknolojiyi benimsemek için yeni yollar açıyor. Bina ve süreç otomasyonları için işverenler, bireysel çalışma alanlarında, operasyonlarda, BT içinde ve marka düzeyinde deneyimleri en iyi hale getirmek için daha değişebilir ve esnek stratejiler sunuyorlar.

Sep 14, 2017

FARO®, QuantumM ile Yeni Nesil FaroArm®’ı Genişletiyor

En Sıkı Uluslararası Kalite Standartlarına Bağlılık Sağlanıyor

 Lake Mary, FL, 14 Eylül 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği adli bilişimi ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), yeni FARO® QuantumM FaroArm®’ı tanıttı. Bu ek, 3 Ağustos 2017'de duyurulan QuantumS FaroArm®'ın öncülüğünde yeni nesil FaroArm® portföyünü tamamlıyor.QuantumM, QuantumS'in yüksek performanslı özelliklerine ihtiyaç duymayan uygulamalar için onu istisnai bir orta pazar alternatifi haline getiren bir doğruluk spesifikasyonu ile portföyündeki diğer ürünlerle aynı yüksek performanslı özellikleri içeriyor.

CMS - 1.12.1 - Rontiki
 

Haber Detay

Apr 4, 2016

STRATO - Çevrimiçi Depolama Alanı Hidrive İle Verileri Senkronize Edin

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

Bu özellik, mevcut müşteriler ve yeni müşteriler için Windows'a yönelik güncellenmiş yazılım üzerinden, ücretsiz olarak hemen kullanıma hazırdır. Mac OS için olan yazılım kısa süre içinde App Store'da mevcut olacaktır.* HiDrive ve 7,50 $ karşılığında 1000 GB'lık** güncel teklifi hakkında daha fazla bilgi için bakınız: www.strato.com/cloud-storage/.

Seçici ve iki yönlü senkronize edin

Senkronizasyon, HiDrive'ın yazılımı üzerinden gerçekleşir. Yazılım, bilgisayarın yerel sabit disk sürücüsünde, internet bağlantısı mevcut olduğunda HiDrive ile senkronize edilen bir klasör oluşturur. Kullanıcılar yerel klasörlerine yeni veriler kaydettiğinde, yazılım bunları HiDrive çevrimiçi depolama alanına kopyalar. Kullanıcılar, bu klasör için yazılımın tüm verileri mi, yoksa çevrimiçi depolama alanının tek tek klasörlerini mi senkronize edeceğini ayarlayabilirler. HiDrive'ın yüksek depolama alanı kapasitesi olduğu için bu işlev, yerel sabit disk sürücüsünün aşırı dolmaması açısından önem kazanır.

Yeni senkronizasyon işlevine sahip yazılım, verileri çevrimiçi depolama alanı ve yerel klasör arasında iki yönlü olarak senkronize eder. Böylelikle her iki tarafta da daima verilerin aynı sürümü bulunur. Tek tek verilerin işlenmesi sırasında HiDrive tüm verileri değil, yalnızca yapılan değişiklikleri senkronize eder ve aynı durum şifreli dosyalar için de geçerlidir.

Geliştirilmiş işlev kapsamı

STRATO, internet bağlantısı olmadan da buluta kaydettikleri verilere erişebilmelerini sağlayan bir işlev güncellemesiyle müşterilerin isteğine karşılık veriyor. Böylece çevrimiçi depolama alanı, şu andan itibaren rekabette farkını göstermektedir. Alman kalite güvencesiyle tasarlanan HiDrive, senkronizasyon imkanı sunan ve aynı zamanda SMB protokolü üzerinden gerçek bir sürücü olarak bilgisayara bağlanabilen tek bulut çözümüdür.

Almanya'daki bilgi işlem merkezleri aracılığıyla güvenlik

STRATO, HiDrive ile altı yıllık bir geliştirme geçmişine sahiptir. Bulut depolama alanı, farklı uç birim aygıtları ve işletim sistemleri için çeşitli protokolleri ve uygulamaları sayesinde, kapsamlı erişim olanakları ile ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda HiDrive'ın sunucu konumunun Almanya olmasının avantajları da var: Tüm veriler, yalnızca Almanya'da bulunan yüksek güvenlikli bilgi işlem merkezlerinde depolanmaktadır. Veriler, uluslararası düzeydeki en sıkı kanunlardan biri olan Alman Veri Koruma Kanununa göre işlenmektedir.

STRATO hakkında: STRATO, en iyi fiyat/performans oranına sahip hosting sağlayıcıdır: Dünya çapındaki en büyük hosting şirketlerinden biri olan STRATO, profesyonel kaliteyi uygun fiyatlarla sunar. Ürün yelpazesi; Alan Adları, E-mail ve Hazır Websitesi paketleri, Çevrimiçi Depolama Alanları ve Sunuculardan, son teknoloji çözümlere kadar uzanmaktadır. STRATO, dört milyonun üzerinde alan adına hosting hizmeti vermekte ve TÜV sertifikalı iki bilgi işlem merkezi işletmektedir. STRATO, bir Deutsche Telekom AG kuruluşudur.

* Yazılım şu anda Apple tarafından duyurulma aşamasındadır.

** Kalıcı olarak 7,50 $/Ay karşılığında 1000 GB. Sözleşme süresi 12 ay. Kurulum ücreti yok. Fiyatlara KDV dahil değildir.

Basın iletişim: Basın Sözcüsü, STRATO AG, Pascalstraße 10, 10587 Berlin, press@strato.com, www.strato.com/basın_odası

 

Previous page: İletişim