1.12.1

News

Oct 12, 2017

Denetim ve Tasarım Süreçlerini İyileştirmek İçin Artırılmış Gerçeklik (AR) Kullanılıyor

Lake Mary, FL, 9 Ekim, 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği, adli bilişim ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), FARO® Visual InspectTM ürün ailesinin hazır olduğunu duyurdu. Bu yenilikçi platform, büyük, karmaşık 3D CAD (bilgisayar destekli tasarım) verilerinin bir iPad’e aktarılmasına ve sonra da mobil görüntüleme ve gerçek dünya şartları ile karşılaştırma için kullanılmasına izin veriyor. Bu, üretim, inşaat veya tasarım süreçlerinde daha erken aşamada hata tespiti yaparak gerçek zamanlı, uygulanabilir bir üretime izin veriyor. Daha fazla bilgi için şu adrese bakabilirsiniz: https://www.faro.com/tr-tr/urunler/factory-metrology/visual-inspect/

Oct 10, 2017

Kurumların IoT’yi genel operasyonlarında gittikçe daha fazla benimsemesi ile birlikte, Gartner geçtiğimiz yıl 5 milyondan fazla yeni nesnenin her gün ağlara bağlandığını ve 2020 yılına kadar toplam 21 milyar cihazın bağlanmış olacağını tahmin ediyor. Bu çok fazla ‘nesne’ iken, günümüzün kurumsal IoT öyküsünün ise sadece bir bölümüdür.

 Aynı zamanda, çalışan verimliliğine basit bir odaklanma ile, eski işyeri paradigmasından, ofis binalarında, üretim katında ve endüstriyel ortamlarda işbirlikçi bir dijital çalışma modeline doğru kayda değer bir kayma görüyoruz.

Bu iki eğilimin birleşmesi, çalışma alanlarını oluşturmak, çalışanları yönetmek ve akıllı bir teknolojiyi benimsemek için yeni yollar açıyor. Bina ve süreç otomasyonları için işverenler, bireysel çalışma alanlarında, operasyonlarda, BT içinde ve marka düzeyinde deneyimleri en iyi hale getirmek için daha değişebilir ve esnek stratejiler sunuyorlar.

Sep 14, 2017

FARO®, QuantumM ile Yeni Nesil FaroArm®’ı Genişletiyor

En Sıkı Uluslararası Kalite Standartlarına Bağlılık Sağlanıyor

 Lake Mary, FL, 14 Eylül 2017 - Fabrika metrolojisi, inşaat BIM/CIM’i, ürün tasarımı, kamu güvenliği adli bilişimi ve 3D çözüm uygulamaları için 3D ölçüm ve görüntüleme çözümlerinde dünyanın en güvenilir kaynağı olan FARO® (NASDAQ:FARO), yeni FARO® QuantumM FaroArm®’ı tanıttı. Bu ek, 3 Ağustos 2017'de duyurulan QuantumS FaroArm®'ın öncülüğünde yeni nesil FaroArm® portföyünü tamamlıyor.QuantumM, QuantumS'in yüksek performanslı özelliklerine ihtiyaç duymayan uygulamalar için onu istisnai bir orta pazar alternatifi haline getiren bir doğruluk spesifikasyonu ile portföyündeki diğer ürünlerle aynı yüksek performanslı özellikleri içeriyor.

CMS - 1.12.1 - Rontiki
 

Haber Detay

Apr 20, 2016

HID- HID Global, Çok Düşük Maliyetli ve Çevre Dostu Kimlik Kartı Dağıtımına Olanak Sağlıyor

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

HID Global’in çevre dostu DTC5500LMX ID kart kişiselleştirme çözümü, şirketin kart dağıtım maliyetini önemli ölçüde düşüren “wasteless” lamination technology içeriyor. Yeni özellik, maliyete önem veren organizasyonların, kaliteden ödün vermeksizin, düzenli olarak yüksek hacimlerde, güvenli ve sağlam kartlar dağıtmalarına izin veriyor.


DTC5500LMX’in Sınıfının En İyisi Özellikleri:

  • Yenilikçi firesiz laminasyon teknolojisi, klasik taşıyıcı film israfını tamamen ortadan kaldırır, sarf malzemesi giderlerinde yüzde 40’lık bir tasarruf sağlar.
  • Enerji sarfiyatında yüzde 60’lık tasarrufa sahip, dünyanın ilk Green Circle® sertifikalı firesiz laminasyon yazıcısı.
  • Yeni iONTM teknolojisi, yazıcı/laminator’un sadece 45 saniyede ısınıp laminasyona başlamasına izin veriyor, böylece ilk kartın basılmasında standart olarak gerekli olan süre için kullanıcılara yüzde 80’e kadar zaman tasarrufu sağlıyor.
  • Zorlu ortamlara karşı koyan, dayanıklı, sağlam ve güçlü yapısı ile, sektörde en yüksek oranda kart koruma ve garantiyi sağlıyor.

 

Yeni FARGO HDP5600 ID Card Printer/Encoder resim ve metin baskısı için piyasada bulunan en yüksek kaliteyi sunuyor. Yeni 600 dpi’lık baskı yeteneği ile HDP5600,  barkodların düzgün bir şekilde tanımlanması ve Kanji, Arapça ve Kiril gibi karmaşık karakterler içeren küçük metinlerin doğru bir şekilde yeniden üretilmesi için, kendinden önceki HDP5000’in çözünürlüğünü iki katına çıkarıyor.

Ürünün hazır olma durumu
HID Global’in DTC5500LMX ve HDP5600 ID Card Printer/Encoder’ları hemen hazır olacaklar. Daha fazla detay için DTC5500LMX  ve HDP5600 ID ‘nin bilgi sayfalarına bakın.

 

 

ISC West 2016’da Canlı Demo (6-8 Nisan 2016)

Şirketin son kimlik kartı çözümlerinin canlı demosunun yanı sıra, güvenli kimliklerin oluşturulması, yönetilmesi ve kullanılmasına yönelik geniş çözüm portföyünü görmek için, Las Vegas’taki Sands Expo Center’da #11063 nolu standda HID Global’i ziyaret edin. 

 

HID Global ile bağlantınızı sürdürün

Medya Merkezi’mizi ziyaret edin, Endsütri Blogu’muzu okuyun, RSS Feed’imize abone olun ve bizi Facebook, LinkedIn ve Twitter’dan takip edin.

 

 

Previous page: İletişim