News Detail

News Detail

Feb 2, 2015

Hard Rock Cafe Istanbul - Ladies Night

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

Hard Rock Cafe Istanbul’dan Yepyeni Uygulamalar; Ladies Night

 

Pozitif Ayrımcılığın Tadı Çıkarın

 

Hard Rock Cafe Istanbul durmaksızın duyurmaya devam ettiği etkinliklerinin yanında, yepyeni uygulamalarını da tercihinize sunuyor. Artık Hard Rock Cafe Istanbul’da ister Salı akşamları arkadaşlarınızla karaoke gecesine katılın, ister Çarşamba akşamları Ladies Night ile kadınlara özel fırsatlardan yararlanır, isterseniz Pazartesi ve Perşembe günlerinizi Happy Hours ile değerlendirin.

 

Çarşamba Akşamlarınız Artık Bir Başka Olacak – Ladies Night

 

Sevgiliniz veya eşinizden yeni ayrılmış olabilir ya da tam tersi uzun soluklu bir ilişki içinde olabilirsiniz; her iki durumda da kadınların birbirleriyle her zaman konuşabilecekleri birçok özel konusu vardır. Durum böyleyken eğlenceniz neden size özel olmasın? Her hafta Çarşamba akşamları gerçekleşecek olan Ladies Night etkinlikleri ile kız kıza takılmanın yeni adresi; Hard Rock Cafe Istanbul. Çarşamba akşamları 21:00 itibariyle kadınlara özel 2 adet içecek ikramı ve dj’in yalnızca size özel çalacağı geceler ile eğlencenize ara vermeden devam edebilirsiniz.

 

Hard Rock International Hakkında

60 ülkede; 148 kafe, 21 otel ve farklı işletmeleri ile toplam 194 mekânda hizmet veren Hard Rock International (HRI) küresel çapta en çok tanınan şirketlerden biridir. Bir Eric Clapton gitarı ile başlayarak Hard Rock, tüm dünyadaki mekânlarında sergilenen dünyanın en büyük müzik memorabilia* koleksiyonuna sahiptir. Hard Rock aynı zamanda, koleksiyoncuların her zaman ilgisini çeken moda ve müzikle ilişkili ürünleriyle; Hard Rock Live performans mekanlarıyla ve ödüllü web sitesiyle de tanınmaktadır. HRI, tüm Hard Rock markalarının küresel boyuttaki ticari marka sahibidir. Şirket, aralarında Londra, New York, San Francisco, Sydney ve Dubai’nin de bulunduğu simge haline gelmiş şehirlerde sahip olduğu kafeleri işletmekte ve işletmelere bayilik vermektedir. Aynı zamanda tüm dünyada otel mülklerinin de sahibi olan HRI, otel mülkü ruhsatı vermekte ve/veya yönetmektedir. Mekânlar arasında, her ikisi de HRI ana kuruluşu olan The Seminole Tribe of Florida’ya ait olan ve işletilen, şirketin en başarılı iki otelinin bulunduğu Florida’daki Tampa ve Hollywood; ayrıca Bali, Biloxi, Chicago, Cancun, Ibiza, Las Vegas, Palm Springs ve San Diego gibi başka yerler de bulunmaktadır. Yeni Hard Rock Cafe mekânları ise, San Juan, Asuncion ve Marsilya’ya açılacaktır. Yeni Hard Rock Hotel projeleri arasında ise Daytona Beach, Dubai, Los Cabos, Dallas-Fort Worth, Abu Dabi ile Çin’de Shenzhen ve Haikou sayılabilir. Hard Rock International hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.hardrock.com adresini ziyaret edebilirsiniz.