News Detail

News Detail

May 1, 2016

STRATO - Strato Yeni Üst Düzey Alan Adları Sunuyor: “.ist Ve .istanbul”

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

Yeni şehir alan adı .ist ve .istanbul

STRATO, .istanbul alan adını yıllık 19.80$’a .ist alan adını ise yıllık 23.40$’a sunuyor. Müşteriler, alan adını STRATO’dan aldıklarında, pakete dahil olan eposta fonksiyonu ve iş kartı fonksiyonlarından da yararlanmış oluyor. Müşteriler, iş kartıyla, eposta adresi, telefon numarası gibi sözleşme bilgilerini, yayınlamadan önce alan adlarında sunabiliyor.

İstanbul, üst düzey alan adını 2012 yılından bu yana beklemekteydi ve İstanbul bugün kendi alan adına sahip nadir şehirlerden biri. Kendi alan adına sahip ilk şehirlerden biri Berlin’dir. Yaklaşık 60.000 kayıtla .berlin, en çok kaydettirilen şehir alan adlarındandır. Beş müşteriden biri .berlin alan adını STRATO’dan almıştır. Bu, STRATO’nun yeni üst düzey alanlarındaki kapsamlı deneyimini ve dünya çapındaki en önemli alan adı kayıt kuruluşlarından biri olduğunu açıkça göstermektedir.

STRATO hakkında:

STRATO, en iyi fiyat/performans oranına sahip hosting sağlayıcılarından biridir: Dünya çapındaki en büyük hosting şirketlerinden biri olan STRATO, profesyonel kaliteyi uygun fiyatlarla sunar. Ürün yelpazesi; Alan Adları, E-mail ve Hazır Websitesi paketleri, Çevrimiçi Depolama Alanları ve Sunuculardan, son teknoloji çözümlere kadar uzanmaktadır. STRATO, dört milyonun üzerinde alan adına hosting hizmeti vermekte ve TÜV sertifikalı iki bilgi işlem merkezi işletmektedir. STRATO, bir Deutsche Telekom AG kuruluşudur.

Basın iletişim: STRATO AG, Pascalstraße 10, 10587 Berlin, press@strato.com, www.strato.com/basın_odası