News Detail

News Detail

Jul 11, 2016

COMMVAULT - Commvault, Christian Lang’ı EMEA Bölgesi için Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Olarak Atadı

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

Commvault’ta Dünya Çapında Satıştan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Ron Miiller, “Christian’ın, zaten çok başarılı olan EMEA ekibimize ek olarak kanıtlanmış uzmanlığını getirmesini dört gözle bekliyorum. O sadece, EMEA’da genişlemek için kritik olan önemli dikey sektörlerdeki deneyimini getirmiyor, birden fazla, stratejik, kanal ve bölgedeki Kurumsal satış görevi yoluyla, müşteri tabanımızın gereksinimlerini karşılama konusunda net bir fikir de getiriyor” dedi.

 

Lang Commvault’a gelmeden önce, önemli başarılara ve gelir artışına katkıda bulunduğu IHS Inc.’in EMEA bölgesinde Otomotiv Satışlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür idi. Lang ayrıca EMEA’da çok uluslu şirketlerde kıdemli liderlik pozisyonlarında yer aldı, bunların en önemlisi 13 yıl görev yaptığı Autodesk idi. 

 

Lang, “Commvault, global olarak ve EMEA’da genişleyen bir organizasyon. Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve önde gelen endüstri analistleri tarafından, genişliğimiz ve çözümlerin kalitesi nedeniyle pazarda lider olarak tanınıyoruz. Şahsen, daha büyük stratejik işbirlikleri oluşturulması ve son kullanıcılara daha geniş iş değerleri sunulması açısından (özellikle önemli rakiplerimizdeki iç karışıklıklar nedeniyle de) büyük fırsatlar görüyorum” dedi.

 

Lang’ın atanması, şirketin geçtiğimiz günlerde Entegre Çözümler Portföyü’nü tanıtmasının ardından geldi, portföy Commvault Data Platform, Commvault Services ve Commvault Software’i içeriyor. Onbirinci sürüm, organizasyonların verilerini korumaları, bilgilerini yönetmeleri ve yeni teknolojiyi kullanmada riski azaltmaları için gerçekten açık, aranabilir ve otomatik bir yol sağlıyor.  

 

Daha geçen ay Commvault, Veri Merkezi Yedekleme ve Kurtarma Yazılımları için Gartner Magic Quadrant’ta lider olarak saptandı (üst üste altıncı yılda). Bu yıl Commvault, “vizyon tamlığı” ve “uygulama yeteneği”nde en yüksek sıralarda yer aldı. Daha fazla bilgi ve Veri Merkezi Yedekleme ve Kurtarma Yazılımları için Gartner Magic Quadrant’ın tam bir kopyası için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.commvault.com/itleaders

 

Commvault Hakkında

Veri koruma ve bilgi yönetimi çözümlerinde lider bir tedarikçi olan Commvault, dünya çapında şirketlerin daha fazla değer ve iş öngörüsü yaratmak için verilerini etkinleştirmelerine ve modern veri ortamlarına geçmelerine yardım eder. Doğrudan veya dünya çapındaki bir iş ortakları ve servis sağlayıcıları ağı ile sunulan çözümler ve servislerle Commvault çözümleri, veri koruma ve kurtarma, bulut, sanallaştırma, arşiv, dosya senkronizasyonu ve paylaşımında endüstrinin lider portföylerinden birini oluşturuyor. Bağımsız ve güvenilir bir uzman olarak Commvault, teknoloji vizyonu, yenilikçiliği ve icracılığı için müşterilerden ve nüfuzlu üçüncü partilerden övgüler almaktadır. Donanım işi veya diğer iş gündeminin cazibesine kapılmaksızın Commvault’un sadece veri yönetimine odaklanması, yerinde (on-premise) olarak, mobil platformlarda, bulutta dağıtılan ve bir-servis-olarak sunulan çözümlerin, tüm endüstrilerdeki her boyuttan şirket tarafından kullanılabilmesini sağlıyor. Dünyanın her yerindeki pazarlarda oldukça nitelikli bireylerden oluşan 2,000 kadar çalışana sahip olan Commvault, NASDAQ (CVLT) borsasında halka açık bir şirkettir ve genel merkezi ABD’de Tinton Falls, New Jersey’dedir. Commvault hakkında daha fazla bilgi edinmek için — ve sizin için veri çalışmalarınıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için — commvault.com’u ziyaret edin.

 

Commvault’un Güvenli Liman Beyanı: Müşterilerin sonuçları buradaki ifadelerden maddi olarak farklı olabilir; Commvault tüm müşterilerin yukarıda ifade edilen kazançları elde edebileceğini garanti etmez. Bu basın bülteni ileriye yönelik ifadeler içerebilir, bunların arasında rekabet faktörleri, yazılım ürünleri ve ilişkili servislerin geliştirme, üretim, pazarlama ve satışının doğasında olan zorluklar ve gecikmeler, genel ekonomik şartlar ve benzerleri gibi risklerin ve belirsizliklerin söz konusu olduğu finansal tahminlere ilişkin ifadeler olabilir. Commvault'un geleceğe ilişkin inançları, planları, beklentileri veya amaçları, 1933 Menkul Kıymetler Kanunu’nun 27A bölümünde ve 1934 Menkul Kıymetler Borsası Kanunu’nun 21E bölümündeki düzenleme kapsamındaki geleceğe yönelik ifadelerdir. Bütün bu ileriye yönelik ifadeler, 1995 Menkul Kıymetler Davası Reformu Kanunu’nun güvenli liman hükümlerine uygun olarak sarf edilmiştir. Gerçek sonuçlar beklenen sonuçlardan maddi olarak farklı olabilir. Commvault, ileriye yönelik beyanlarını güncellemeyi taahhüt etmez. Herhangi bir ürün sürümünün geliştirilmesi ve zamanlamasının yanı sıra özelliklerinin veya fonksiyonlarının herhangi biri bizim takdirimize kalmıştır.

 

©1999-2016 Commvault Systems, Inc. Bütün hakları saklıdır. Commvault, Commvault ve logosu, "C hexagon” logosu, Commvault Systems, Solving Forward, SIM, Singular Information Management, OnePass, Commvault Galaxy, Unified Data Management, QiNetix, Quick Recovery, QR, CommNet, GridStor, Vault Tracker, InnerVault, Quick Snap, QSnap, IntelliSnap, Recovery Director, CommServe, CommCell, ROMS, Commvault Edge, Commvault Clinical Archive ve CommValue, Commvault Systems, Inc.’in tescilli markaları veya kayıtlı tescilli markalarıdır. Diğer bütün üçüncü parti markalar, ürünler, servis isimleri, tescilli markalar veya kayıtlı servis markaları, sahiplerinin mülküdür ve sahiplerinin ürün veya servislerini belirlemek için kullanılırlar. Tüm özelliklerin haber vermeden değiştirilebilmesi söz konusudur.