News Detail

News Detail

Aug 4, 2016

COMMVAULT - Commvault'un 1. Çeyrekteki Büyümesi Sürüyor

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

2017 Mali Yılı 1. Çeyreğindeki yeni müşteriler ile Commvault veri yönetimi çözümleri ve/ya servisleri portföyüne yaptıkları yatırımları genişleten var olan müşteriler arasında şu kurumlar yer alıyor, ancak müşteriler bunlarla da sınırlı değil:

 

 • National Institute of Health – National Library of Medicine
 • Bureau of Consumer Financial Protection
 • Small Business Administration
 • US Railroad Retirement Board
 • İrlanda Adalet ve Eşitlik Bakanlığı
 • Eisenhower Medical Center
 • UW Health
 • Brandeis Üniversitesi
 • Memphis Üniversitesi
 • Camberwell Grammar School
 • McCain Foods Limited
 • Smals
 • Ontex Group N.V.
 • Fleetmatics Ireland
 • T-Systems Hungary Ltd.
 • Lieb Bau Weiz GmbH
 • BRZ Bundesrechenzentrum GmbH
 • UCS Solutions
 • CSL Limited
 • Renfe
 • Vishay Israel Ltd.
 • Shandong Inspur Cloud Service Information Technology Co. Ltd.

 Süren müşteri momentumu ve bir çok sektörden müşterilerin doğrudan açıklamalarının hepsi, Commvault’un Gartner Veri Merkezi Yedekleme ve Kurtarma Yazılımları Magic Quadrant’ında “vizyon tamlığı” ve “uygulama yeteneği” açısından üst sıralarda yer almasına katkıda bulundular ve şirket altı yıl üst üste Magic Quandart’ta lider oldu.

 

Commvault yönetim kurulu başkanı, başkanı ve CEO’su N. Robert Hammer, “2017 Mali Yılının ilk çeyreğinde kamu sektörü ile ilişkili organizasyonlara girilmesini ve genel müşteri momentumunun sürdüğünü görmekten çok mutluyum. Müşterilerimizin bize güvenmesi, yenilikçilikte liderliğimiz ve önde gelen endüstri analistleri tarafından tanınmak, bu momentumu destekliyor ve Commvault’un rakiplerinden ayırt edilmesine yardım ediyor” dedi.

 ‘Veri Merkezi Yedekleme ve Kurtarma Yazılımları için Magic Quadrant’ hakkında daha fazla bilgi edinmek ve tam bir kopyasını elde etmek için şu adresi ziyaret edin: www.commvault.com/itleaders veya bir Commvault müşterisi olma konusunda daha fazla bilgi için de şu adresi ziyaret edin: http://www.commvault.com

 Gartner’ın Feragatı

Gartner, araştırma yayınlarında bahsedilen herhangi bir üreticiyi, ürünü ve servisi desteklemez ve teknoloji kullanıcılarına sadece bu en yüksek dereceye sahip üreticiyi veya diğerlerini seçmesini önermez.  Gartner’ın araştırma yayınları, Gartner’ın araştırma organizasyonunun görüşlerinden oluşur ve gerçeğin beyanı olarak yorumlanmamalıdır. Gartner, herhangi bir ticari garantiyi veya belirli bir amaca uygunluğu içeren bu araştırmayla ilişkili bütün garantileri, ifade ve imâları reddeder.

 Commvault Data Platform ve Commvault Software Hakkında

Commvault’un entegre çözümler portföyünün 11. Sürümü – Commvault Software, Commvault Data Platform ve Commvault Services’i içerir – kritik iş anlayışını açmak ve müşterilerin teknoloji yatırımlarından yeni değer elde edilmesini sağlamak için eski veri yönetiminden modern bir veri ortamına geçişi hızlandırarak, müşterilerin verilerini aktifleştirmelerine yardım etmek için mükemmel bir şekilde konumlandırılmıştır. Commvault Software, gelişen pazar trendlerini, büyüyen alanları ve müşteri kullanım durumlarını karşılayan veri koruma ve kurtarma, bulut, sanallaştırma, arşiv, dosya senkronizasyonu ve paylaşımı alanlarında sunulan endüstri lideri bir üründür. Commvault Data Platform, müşterilerin verilerini daha iyi kullanmalarına, BT operasyonlarını iyileştirmelerine yardım eden ve üçüncü parti yenilikçiliğine izin veren, açık ve standart temelli bir platformdur.

 Commvault Hakkında

Veri koruma ve bilgi yönetimi çözümlerinde lider bir tedarikçi olan Commvault, dünya çapında şirketlerin daha fazla değer ve iş öngörüsü yaratmak için verilerini etkinleştirmelerine ve modern veri ortamlarına geçmelerine yardım eder. Doğrudan veya dünya çapındaki bir iş ortakları ve servis sağlayıcıları ağı ile sunulan çözümler ve servislerle Commvault çözümleri, veri koruma ve kurtarma, bulut, sanallaştırma, arşiv, dosya senkronizasyonu ve paylaşımında endüstrinin lider portföylerinden birini oluşturuyor. Bağımsız ve güvenilir bir uzman olarak Commvault, teknoloji vizyonu, yenilikçiliği ve icracılığı için müşterilerden ve nüfuzlu üçüncü partilerden övgüler almaktadır. Donanım işi veya diğer iş gündeminin cazibesine kapılmaksızın Commvault’un sadece veri yönetimine odaklanması, yerinde (on-premise) olarak, mobil platformlarda, bulutta dağıtılan ve bir-servis-olarak sunulan çözümlerin, tüm endüstrilerdeki her boyuttan şirket tarafından kullanılabilmesini sağlıyor. Dünyanın her yerindeki pazarlarda oldukça nitelikli bireylerden oluşan 2,000 kadar çalışana sahip olan Commvault, NASDAQ (CVLT) borsasında halka açık bir şirkettir ve genel merkezi ABD’de Tinton Falls, New Jersey’dedir. Commvault hakkında daha fazla bilgi edinmek için — ve sizin için veri çalışmalarınıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için — commvault.com’u ziyaret edin.

                                                                                        # # #

Commvault’un Güvenli Liman Beyanı: Müşterilerin sonuçları buradaki ifadelerden maddi olarak farklı olabilir; Commvault tüm müşterilerin yukarıda ifade edilen kazançları elde edebileceğini garanti etmez. Bu basın bülteni ileriye yönelik ifadeler içerebilir, bunların arasında rekabet faktörleri, yazılım ürünleri ve ilişkili servislerin geliştirme, üretim, pazarlama ve satışının doğasında olan zorluklar ve gecikmeler, genel ekonomik şartlar ve benzerleri gibi risklerin ve belirsizliklerin söz konusu olduğu finansal tahminlere ilişkin ifadeler olabilir. Commvault'un geleceğe ilişkin inançları, planları, beklentileri veya amaçları, 1933 Menkul Kıymetler Kanunu’nun 27A bölümünde ve 1934 Menkul Kıymetler Borsası Kanunu’nun 21E bölümündeki düzenleme kapsamındaki geleceğe yönelik ifadelerdir. Bütün bu ileriye yönelik ifadeler, 1995 Menkul Kıymetler Davası Reformu Kanunu’nun güvenli liman hükümlerine uygun olarak sarf edilmiştir. Gerçek sonuçlar beklenen sonuçlardan maddi olarak farklı olabilir. Commvault, ileriye yönelik beyanlarını güncellemeyi taahhüt etmez. Herhangi bir ürün sürümünün geliştirilmesi ve zamanlamasının yanı sıra özelliklerinin veya fonksiyonlarının herhangi biri bizim takdirimize kalmıştır.

 

©1999-2016 Commvault Systems, Inc. Bütün hakları saklıdır. Commvault, Commvault ve logosu, "C hexagon” logosu, Commvault Systems, Solving Forward, SIM, Singular Information Management, OnePass, Commvault Galaxy, Unified Data Management, QiNetix, Quick Recovery, QR, CommNet, GridStor, Vault Tracker, InnerVault, Quick Snap, QSnap, IntelliSnap, Recovery Director, CommServe, CommCell, ROMS, Commvault Edge ve CommValue, Commvault Systems, Inc.’in tescilli markaları veya kayıtlı tescilli markalarıdır. Diğer bütün üçüncü parti markalar, ürünler, servis isimleri, tescilli markalar veya kayıtlı servis markaları, sahiplerinin mülküdür ve sahiplerinin ürün veya servislerini belirlemek için kullanılırlar. Tüm özelliklerin haber vermeden değiştirilebilmesi söz konusudur.