News Detail

News Detail

Dec 15, 2016

STRATO - Strato’dan HiDrive Bulut Depolama Alanı İçin Yeni Uygulamalar

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

 Neler değiştirildi?

  • Tasarım iyileştirildi: Kullanım daha sezgisel ve genel navigasyon daha net hale getirildi. Bununla birlikte Android uygulaması Googleʼın materyal tasarımında görünüyor. Böylece diğer Android uygulamalarıyla karşılaştırıldığında, HiDrive arayüzü daha tutarlı olmasıyla öne çıkıyor.
  • Sınıflandırma işlevi optimize edildi: Kullanıcılar ihtiyaç duyduklarında mevcut dosyaları bireysel olarak, tarihe göre, alfabetik olarak ya da dosya büyüklüğüne göre sınıflandırabiliyorlar.
  • Paylaşım konsepti revize edildi: Dosyalar artık daha kolay paylaşılabiliyor ve verilen paylaşımlar daha iyi izlenebiliyor. Paylaşım genel görünümünde hangi paylaşımların halen aktif olduğu açıkça görülebiliyor.

 

  • Yeni iOS yedeklemesi: Yeni resimler ve videolar için artık otomatik karşıya yükleme özelliği kullanılabiliyor.
  • Pratik resim bilgileri: Artık Android uygulamasında olduğu gibi, iOS uygulamasında da resimlerin meta verileri görüntüleniyor.

HiDrive – Alman kalitesinde veri depolama alanı

HiDrive, Almanyaʼnın önde gelen çevrimiçi depolama hizmetlerinden biridir ve çok yönlü erişim olanakları sunmaktadır: Kullanıcılar hem çeşitli uçbirim aygıtları ve işletim sistemleri için uygulamalardan yararlanabilir hem de opsiyonel olarak bir protokol paketi sipariş edebilir ve SMB/CIFS, WebDAV, FTP ya da rsync gibi standart protokoller üzerinden kendi bulut depolama alanlarına erişim sağlayabilirler. HiDrive, güvenlik konusunda da etkileyicidir: Tüm veriler, STRATO'nun Berlin ve Karlsruhe şehirlerinde bulunan yüksek performanslı bilgi işlem merkezlerinde depolanmaktadır. Veriler, uluslararası düzeyde en sıkı kanunlardan biri olan Alman Veri Koruma Kanununa göre işlenmektedir.

 STRATO hakkında: STRATO, en iyi fiyat/performans oranına sahip hosting sağlayıcılarından biridir. Dünya çapındaki en büyük hosting şirketlerinden biri olan STRATO, profesyonel kaliteyi uygun fiyatlarla sunar. Ürün yelpazesi; Alan Adları, Hosting, E-mail ve Hazır Websitesi paketleri, Çevrimiçi Depolama Alanları ve Sunuculardan, son teknoloji çözümlere kadar uzanmaktadır. STRATO, dört milyonun üzerinde alan adına hosting hizmeti vermekte ve TÜV sertifikalı iki bilgi işlem merkezi işletmektedir. STRATO, bir Deutsche Telekom AG kuruluşudur.

Basın iletişim: Basın Sözcüsü, STRATO AG, Pascalstraße 10, 10587 Berlin, press@strato.com, www.strato.com/basın_odası