News Detail

News Detail

Mar 22, 2017

COMMVAULT- Bir Bulut Devre Dışı Kaldığında Veri Kurtarma Planınız Nedir?

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

Veriyi yönetmeye ve korumaya ek olarak, Heath Data Archiver ile Commvault Data Platform’u kullanan müşteriler, genişletilmiş eDiscovery ve arama fonksiyonunun yanı sıra, Commvault Software sayesinde bir kenara bırakılmış uygulamalardan gelen indeksleme ve raporlama için hazır olan verilere sahip olarak daha fazla analitik özelliği de kazanıyorlar.

Harmony Healthcare IT CEO’su Tom Liddell, “Sağlık hizmeti verenlerin, klinik verileri yönetme, taşıma ve paylaşma yöntemlerini modernleştiren bütünsel veri yönetimi stratejilerini benimsemelerine izin vermek için, Commvault ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Ürün ve servislerimizin eklenmesiyle Commvault Clinical Archive müşterilerimize, ister yeni üretilsin isterse de bırakılmış uygulamalardan gelsin, bütün verilerden en iyi değeri elde etme gücü veriyor” dedi.

Commvault ve Harmony Healthcare IT arasındaki işbirliği, CommVault'un veri yönetimi portföyünü genişletiyor ve EHR ve ERP uygulamalarının bir kenara bırakılması sırasında arşivleme yeteneklerini artırıyor. CommVault, geçen yıl HIMSS'de duyurduğu Commvault Clinical Archive ile birlikte, sağlık hizmeti verenlerin EHR'yi ve diğer eski uygulamalarını yönetme, geçiş yapma ve bir kenara bırakma biçimlerini değiştiriyor. Sonuç olarak müşteriler veri depolarını bölüyorlar, böylece depolama maliyetleri ve karmaşıklığı azalmakta, daha iyi veri paylaşımı sağlanmakta ve eski uygulamaları sürdürme ve destekleme yükü ortadan kalkmaktadır.

Commvault Sağlık Hizmetleri Çözümleri Grubu Genel Müdürü Ananth Balasubramanian, "Sağlık hizmeti verenler, eski uygulamaların bir kenara bırakılmasıyla elde edilen büyük operasyonel ve mali yararları görürken, bu sistemlerdeki verilere erişmek, onları yönetmek ve korumak zorundalar, çünkü genellikle iş, mevzuata uyum ve yönetmelikler nedeniyle bunları ellerinde tutmaları gerekiyor. Müşteriler artık Health Data Archiver'ı kullanarak eski uygulamaları bir kenara bırakabiliyor, sağlık BT operasyonlarını optimize edebiliyorlar, böylece kritik klinik ve iş verilerine erişip ve yönetebilirken, uygulama bakım maliyetleri de düşüyor" dedi.

Commvault Sağlık Hakkında

Commvault veri koruma ve bilgi yönetimi çözümleri sunan lider bir kuruluştur, dünya çapındaki sağlık kuruluşlarının büyük miktarda verileri işlemelerine, mevzuata uyumluluk gereksinimlerini karşılamalarıma ve kaliteli hasta bakımı sağlamalarına yardım eder. Commvault, tek entegre platform olan Commvault Veri Platformu aracılığıyla sağlık hizmeti veren kuruluşlarda kurumsal bilgilerin korunmasını sağlar, böylece hasta bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini korurken, altyapıyı kolay ve düşük maliyetli bir şekilde ölçeklendirmelerine yardım eder. Commvault Software, sağlık hizmeti veren kurumların Sağlık Sigortası Taşınabilirliği ve Hesap Verebilirlik Yasası (HIPAA), Ekonomik ve Klinik Sağlık İçin Sağlık Bilgi Teknolojisi (HITECH) Yasası ve diğer hasta veri gizliliği mevzuatına uyum için gereksinimlerini karşılamaları amacıyla veri şifreleme özellikleri de içerir.

Commvault Hakkında

Commvault , veri koruma ve bilgi yönetimi çözümlerinde lider bir tedarikçidir, dünya çapında şirketlerin daha fazla değer ve iş öngörüsü yaratmak ve modern veri ortamlarına geçmeleri için verilerini etkinleştirmelerine yardım eder. Doğrudan veya dünya çapındaki bir iş ortakları ve servis sağlayıcıları ağı ile sunulan çözümler ve servislerle Commvault çözümleri, veri koruma ve kurtarma, bulut, sanallaştırma, arşiv, dosya senkronizasyonu ve paylaşımında endüstrinin lider portföylerinden birini oluşturuyor. Bağımsız ve güvenilir bir uzman olarak Commvault, teknoloji vizyonu, yenilikçiliği ve icracılığı için müşterilerden ve nüfuzlu üçüncü partilerden övgüler almaktadır. Donanım işi veya diğer iş gündeminin cazibesine kapılmaksızın Commvault’un sadece veri yönetimine odaklanması, yerinde (on-premise) olarak, mobil platformlarda, bulutta dağıtılan ve bir-servis-olarak sunulan çözümlerin, tüm endüstrilerdeki her boyuttan şirket tarafından kullanılabilmesini sağlıyor. Dünyanın her yerindeki pazarlarda oldukça nitelikli bireylerden oluşan 2,700 kadar çalışana sahip olan Commvault, NASDAQ (CVLT) borsasında halka açık bir şirkettir ve genel merkezi ABD’de Tinton Falls, New Jersey’dedir. Commvault hakkında daha fazla bilgi edinmek için — ve sizin için veri çalışmalarınıza nasıl yardımcı olabileceğini görmek için — commvault.com’u ziyaret edin.

Harmony Healthcare IT Hakkında

2006'dan bu yana, Harmony Healthcare IT'deki sağlık BT analistleri, sağlık hizmeti sağlayıcı sistemlerinden demografik, finansal, klinik ve idari veriler elde ettiler - hem ayakta hem de son derece hastalar için. Merkezi Indiana'nın South Bend kentinde bulunan şirketin misyonu, hayatları iyileştirecek hayati bilgileri korumaktır. Harmony Healthcare IT elemanları, güvenilir çözümler sunmak için veri çıkarma, taşıma, tutma, entegrasyon ve analitik konularında uzmandırlar. Yüzlerce sistemle, milyarlarca kayıt ve terabayt’larca veri ile çalışan Harmony Healthcare IT - Health Data Archiver ürünü ile - müşterilere tarihsel kayıtlara erişim olanağı sunuyor. Basitçe. Harmony Healthcare IT'yi ziyaret edin: HIMSS17, Stand No. 7760, 19-23 Şubat 2017, Orlando.

Commvault’un Güvenli Liman Beyanı

Müşterilerin sonuçları buradaki ifadelerden maddi olarak farklı olabilir; Commvault tüm müşterilerin yukarıda ifade edilen kazançları elde edebileceğini garanti etmez. Bu basın bülteni ileriye yönelik ifadeler içerebilir, bunların arasında rekabet faktörleri, yazılım ürünleri ve ilişkili servislerin geliştirme, üretim, pazarlama ve satışının doğasında olan zorluklar ve gecikmeler, genel ekonomik şartlar ve benzerleri gibi risklerin ve belirsizliklerin söz konusu olduğu finansal tahminlere ilişkin ifadeler olabilir. Commvault'un geleceğe ilişkin inançları, planları, beklentileri veya amaçları, 1933 Menkul Kıymetler Kanunu’nun 27A bölümünde ve 1934 Menkul Kıymetler Borsası Kanunu’nun 21E bölümündeki düzenleme kapsamındaki geleceğe yönelik ifadelerdir. Bütün bu ileriye yönelik ifadeler, 1995 Menkul Kıymetler Davası Reformu Kanunu’nun güvenli liman hükümlerine uygun olarak sarf edilmiştir. Gerçek sonuçlar beklenen sonuçlardan maddi olarak farklı olabilir. Commvault, ileriye yönelik beyanlarını güncellemeyi taahhüt etmez. Herhangi bir ürün sürümünün geliştirilmesi ve zamanlamasının yanı sıra özelliklerinin veya fonksiyonlarının herhangi biri bizim takdirimize kalmıştır.

 ©1999-2017 Commvault Systems, Inc. Bütün hakları saklıdır. Commvault, Commvault ve logosu, "C hexagon” logosu, Commvault Systems, Solving Forward, SIM, Singular Information Management, OnePass, Commvault Galaxy, Unified Data Management, QiNetix, Quick Recovery, QR, CommNet, GridStor, Vault Tracker, InnerVault, Quick Snap, QSnap, IntelliSnap, Recovery Director, CommServe, CommCell, ROMS, Commvault Edge ve CommValue, Commvault Systems, Inc.’in tescilli markaları veya kayıtlı tescilli markalarıdır. Diğer bütün üçüncü parti markalar, ürünler, servis isimleri, tescilli markalar veya kayıtlı servis markaları, sahiplerinin mülküdür ve sahiplerinin ürün veya servislerini belirlemek için kullanılırlar. Tüm özelliklerin haber vermeden değiştirilebilmesi söz konusudur.