News Detail

News Detail

Oct 12, 2017

FARO® Denetim ve Tasarım İçin Yenilikçi Visual InspectTM’i Duyurdu

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

Visual InspectTM gerçek yeni nesil bir çözümdür; çünkü 3D CAD'i klasik masaüstü bilgisayarından mobil "talep anında kullanıma hazır" bir çözüm haline getirir. 3D CAD verileri, verimliliği artıran olağanüstü derecede bir esneklik ve mobilite sağlayan, yenilikçi, sıkıştırılmış, mobil bir formatı kullanarak yerel olarak iPad'de saklanabiliyorlar. Son kullanıcı, sorunları ve hataları, metin ve görüntülerle belgeleyebiliyor ve daha sonra her ikisini de bir Microsoft Excel ofis dokümanına aktarabiliyor.

Visual InspectTM ürün ailesi, iki istisnai değer seçeneği sunuyor.

  • Visual Inspect TM: karmaşık 3D verilerinin pratik bir şekilde mobil olarak görüntülenmesine, doğrulanmasına ve dokümantasyonunun çıkarılmasına izin verir.
  • Visual Inspect AR TM : karmaşık 3D verilerin üst üste konulmasına ve gerçek verilerle gerçek zamanlı olarak karşılaştırılmasına izin verir.

Entegre iPad kamerası, Visual Inspect ARTM'ı, pahalı kameralar gerektiren diğer Artırılmış Gerçeklik (AR) ürünlerinden daha uygun maliyetli bir alternatif olarak desteklemektedir.

Visual InspectTM ürün ailesi, ilk olarak iPad uygulamasının Apple App Store’dan indirilmesi, iPad'in kalibre edilmesi ve daha sonra da kalibrasyon dosyası ile uygulamanın etkinleştirilmesi işlemlerini içeren basit bir üç adımlı süreçle kullanıma hazır olabiliyor.

Faro’nun Kurucusu ve CEO’su Ph. D. Simon Raab, “Aralık 2016'da satın alınan mwf teknolojisinin FARO ürün portföyüne entegrasyonu ile birlikte, bu yenilikçi teknolojiyi izlemekten heyecan duyuyoruz. Müşterilerimize, bunu her zaman en iyi şekilde ve doğru yolda yapmanın ötesine taşıyacak yeni bir paradigma oluşturuyoruz” dedi.

Visual InspectTM ailesi teklifler ve siparişler için hazır durumda.

FARO Hakkında

FARO, 3D ölçüm, görüntüleme ve gerçekleştirme teknolojisi için dünyanın en güvenilir kaynağıdır. Şirket, bilgisayar destekli ölçüm ve görüntüleme cihazları ve yazılımları geliştirir ve pazarlar. FARO’nun teknolojisi, üretim ve kalite güvencesi süreçlerindeki parçaların ve karmaşık yapıların yüksek hassaslıkta 3D olarak ölçümüne, görüntülenmesine ve karşılaştırılmalarına izin verir. Cihazlar, bileşenlerin ve montajların incelenmesi, hızlı prototipleme, büyük hacimli alanların ve yapıların 3D olarak belgelenmesi, inceleme ve inşanın yanı sıra, kaza veya suç mahallerinin incelenmesi ve yeniden yapılandırılması için kullanılırlar.

FARO'nun genel merkezi Lake Mary, Florida’dadır. Şirket ayrıca, Exton, Pennsylvania’da, FARO Laser Trackerve FARO Cobalt Array 3D Imager ürün serilerimizin Ar-Ge, üretim ve servis operasyonlarının yer aldığı, yaklaşık 8,400 m2’lik bir teknoloji ve üretim merkezine sahiptir. Şirketin Avrupa bölge merkezi Stuttgart, Almanya’da, Asya Pasifik bölge merkezi de Singapur’dadır. FARO; ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Almanya, İngiltere, Fransa, İspanya, İtalya, Polonya, Türkiye, Hollanda, İsviçre, Hindistan, Çin, Malezya, Tayland, Güney Kore, Avustralya ve Japonya’da da ofislere sahiptir.

 Daha fazla bilgiyi şu adreste bulabilirsiniz: http://www.faro.com