News Detail

News Detail

Apr 13, 2015

Isac Elliot Konseri Gerçekleşti

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

 

Dünyanın Yeni Star Adayı Isac Elliot Hard Rock Cafe Istanbul'da Sahne Aldı!

 

Hard Rock Cafe Konserleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

 

Her hafta Perşembe akşamları Ücretsiz Canlı Müzik konserleriyle farklı şarkıcı ve grupları ağırlamaya devam eden Hard Rock Cafe Istanbul geçtiğimiz yıl sahnesinde Megadeth’i ağırladığı gibi bu sene de dünyaca ünlü misafirleriyle sürpriz konserlere devam ediyor.

 

Kısa Zamanda Dünya Yıldızı Olmaya Aday 14 Yaşındaki Şarkıcı Özel Bir Konser İçin Hard Rock Cafe Istanbul’da Sahne Aldı

 

İlk single’ı “New Way Home” ile başta Kuzey Avrupa ülkeleri olmak üzere tüm dünyada dikkatleri çekmeyi başaran Elliot 22 Mart Pazar günü Türkiye'deki sevenleri için özel bir konser verdi. Genç yaşına rağmen müziğe olan ilgisini profesyonel bir işe dönüştürmüş olan genç şarkıcı, sosyal medya hesapları üzerinden çekilişle seçilen şanslı hayranlarıyla tanışıp fotoğraf çektirmeyi ve posterlerini imzalamayı da ihmal etmedi. Elliot ayrıca, ilk albümü “Wake Up World”den “First Kiss” şarkısı çektiği klipte giydiği ayakkabıları Hard Rock Cafe Istanbul memorabiliasına bağışladı.

 

Isac Elliot’ın resmi Youtube sayfasına buradan ulaşabilirsiniz;

https://www.youtube.com/channel/UCl4Np1a9yH0mepwGCpogfJw

 

Hard Rock International Hakkında

 

63 ülkede; 152 kafe, 21 otel ve farklı işletmeleri ile toplam 198 mekânda hizmet veren Hard Rock International (HRI) küresel çapta en çok tanınan şirketlerden biridir. Bir Eric Clapton gitarı ile başlayarak Hard Rock, tüm dünyadaki mekânlarında sergilenen dünyanın en büyük müzik memorabilia* koleksiyonuna sahiptir. Hard Rock aynı zamanda, koleksiyoncuların her zaman ilgisini çeken moda ve müzikle ilişkili ürünleriyle; Hard Rock Live performans mekanlarıyla ve ödüllü web sitesiyle de tanınmaktadır. HRI, tüm Hard Rock markalarının küresel boyuttaki ticari marka sahibidir. Şirket, aralarında Londra, New York, San Francisco, Sydney ve Dubai’nin de bulunduğu simge haline gelmiş şehirlerde sahip olduğu kafeleri işletmekte ve işletmelere bayilik vermektedir. Aynı zamanda tüm dünyada otel mülklerinin de sahibi olan HRI, otel mülkü ruhsatı vermekte ve/veya yönetmektedir. Mekânlar arasında, her ikisi de HRI ana kuruluşu olan The Seminole Tribe of Florida’ya ait olan ve işletilen, şirketin en başarılı iki otelinin bulunduğu Florida’daki Tampa ve Hollywood; ayrıca Bali, Chicago, Cancun, Ibiza, Las Vegas, Macau ve San Diego gibi başka yerler de bulunmaktadır. Yeni Hard Rock Cafe mekânları ise, San Juan, Rio de Janeiro ve Marrakech’e açılacaktır. Yeni Hard Rock Hotel projeleri arasında ise Daytona Beach, Dubai, Los Cabos, Dallas-Fort Worth, Tenerife, Abu Dabi ile Çin’de Shenzhen ve Haikou sayılabilir. Hard Rock International hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.hardrock.com adresini ziyaret edebilirsiniz.