News Detail

News Detail

Jun 26, 2014

WACOM - Bir Tasarım Şirketi İçin Wacom’un Önemi

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

 

1993 yılından bu yana yaratıcı endüstrilere hizmet vermek amacıyla kurulan dDf, (dream design factory) 360 derece entegre pazarlama iletişimini benimsemiş, yaratıcılığı ve tasarım kültürünü her zaman ön planda tutan bir yapıya sahip. Sisteminde adquarters reklam ajansı, tec (travel event company) Turizm etkinlik ajansı, idf (international design fairs) fuarcılık ve “lifestyle marketing’’ şirketi, ve dDf entegre marketing şirketleriyle bir kurum kimliği çalışmasından reklam filmine; bir sergi organizasyonundan bir fuar standına; her türlü iletişim alanında yaratıcı uygulamalar ve prodüksiyonlar yapan şirket, gerek yurtiçi gerek yurtdışında birçok müşteriye hizmet veriyor.

Wacom dDf için vazgeçilmez bir marka

Wacom ürünlerinin dDf tasarım atölyelerinin vazgeçilmez markası olduğunu belirten şirketin Genel Müdürü Arhan Kayar, “gerek grafik, gerek 3D tasarımlarım çalışmalarımızda Wacom ürünlerini aktif olarak kullanıyoruz. dDf grubu olarak sürekli yenilikleri ve inovasyon içeren teknoloji ve uygulamaları yakından takip ediyoruz. Tabii ki Wacom ürünleri bu konuda öncü, keşfetmemiz fazla zaman almadı ” dedi.

Türkiye Logosu Wacom ile geliştirildi

Wacom ile birçok güzel projeye imza attıklarını belirten Arhan Kayar, bu projelerden kendileri için en önemlisinin “Türkiye Logosu” Projesi olduğunu vurguladı. Kayar, “Türkiye logosunun ilk eskiz ve tasarımları çini mürekkebi ve kesik uçlar ile yapıldı. İlerleyen yıllarda her dile uygulayarak Wacom tabletleri kullanılarak yıllar içerisinde geliştirildi. Biz Türkiye logosunu iletişim yapılan her ülkenin dilinde ve kaligrafi tekniğinde yazılmasının dünya turizm trendleri açısından stratejik olarak doğru olacağını saptadık.