News Detail

News Detail

Apr 13, 2015

ZTE- ZTE 2015 Mobil Dünya Kongresi'nde Avrupa'ya Sunacağı En Son Akıllı Cihazı Görücüye Çıkardı

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

 

 

 

 

ZTE 2015 Mobil Dünya Kongresi'nde Avrupa'ya Sunacağı En Son Akıllı Cihazı Görücüye Çıkardı

 

ZTE Star 2 bir üst versiyonunda İngilizce dilinde GPS ve İngiliz İngilizcesini destekleyen konuşmadan metne dönüştürme özelliği ile donatıldı.

 

Mart 2015, Barselona – Küresel düzeyde lider bir mobil cihaz üreticisi olan ZTE, yakın bir zamanda Avrupa genelindeki pazarlara sunulacak olan yeni akıllı cihazlarını bugün Mobil Dünya Kongresi'nde görücüye çıkardı.Sergideki amiral ürünler Smart Voice ZTE Star 2, Smart Sense ZTE Blace S6 ve dokunmatik ekranlı Android işletme sistemine sahip tek akıllı projeksiyon cihazı olarak tanıtılan yenilikçi Spro 2 oldu.

 

EMEA & LATAM, ZTE Mobile Services CEO'su ve ZTE Corporation Başkan Yardımcısı Kan Yulun bu konuda şu ifadeleri kullandı: “En yeni ürünlerimizin Avrupa pazarlarına açılacağını teyit etmek bize büyük bir heyecan veriyor. “Hem en son akıllı telefonlarımızı hem de Spro 2 gibi diğer akıllı bağlantılı cihazlarımızı Avrupa genelindeki pazarlara sunmaya devam edeceğiz.”

 

2015 MWC’de sergiye çıkan ve sistem düzeyinde ses kontrolü ile optimize edilen ZTE Star 2 bir üst versiyonunda İngilizce dilinde GPS ve İngiliz İngilizcesini destekleyen konuşmadan metne dönüştürme özelliği ile donatıldı.ZTE Star 2'nin 12 Mart 2015 tarihinde CeBIT ile Almanya pazarına sürülmesi planlanıyor. Şu anda İspanyolca dilini destekleyen ses kontrol işlevleri geliştirme aşamasında. Bu işlev sayesinde, İspanyolca Çince ve İngilizceden sonra kullanıma açılan üçüncü ses kontrol dili olacak.

 

ZTE’nin yenilikçi Smart Sense - sezgisel ve pratik bir dizi jest ve hareketle kontrol - özelliğini de içeren ZTE Blade S6 ayın sonunda Almanya, İspanya ve Fransa'daki kanal ortakları aracılığıyla çevrimdışı olarak pazara sürülecek. Daha önce, cihaz küresel alımlar için AliExpress üzerinden, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya için ise eBay ve Amazon üzerinden çevrimiçi olarak pazara sunulmuştu.Avrupa dışında, ZTE Blade S6’nın Malezya, Tayland, Rusya ve Asya Pasifik genelindeki diğer pazarlara da çevrimdışı olarak sunulması bekleniyor. ZTE Blade L3 de hesaplı alışveriş tutkunlarını ve genç akıllı telefon kullanıcılarını hedef alan bir ürün olarak ZTE standında yerini aldı. Bu cihazın Nisan 2015’te Avrupa pazarlarına açılması bekleniyor. Blade serisindeki cihazlar, ZTE’nin üstün akıllı telefonları makul fiyatlarla tüketiciye sunma misyonunu vurguluyor.

 

Diğer akıllı projeksiyon cihazlarından farklı olarak, Spro 2’de Google Play mağazasına ve mobil kablosuz erişim alanına tam erişim sunan dokunmaktik ekranlı bir Android işletim sistemi yer alıyor. Akıllı projeksiyon cihazı 2015 Ticari Elektronik Fuarı’nda sergilendi ve dört prestijli ödüle layık görüldü.Spro 2, bu yılın sonraki dönemlerinde kablosuz taşıyıcılarla Amerika Birleşik Devletleri pazarına ve Avrupa genelindeki pazarlara sunulacak.

 

ZTE MWC 2015 akıllı telefon serisinde, Eyeprint ID teknolojisini sunan iF 2015 TASARIM ÖDÜLLÜ ZTE Grand S3 ve - Firefox OS 2.2’nin en son versiyonuyla sunulan ilk LTE akıllı telefonlarından biri olan - ZTE Open L de yer alıyor. Akıllı telefonlara ilaveten, vitrine çıkan diğer teknolojiler ise ZTE Spor Tipi Kamera ve ZTE kurum içi LTE yonga setleri oldu.

 

 

 

ZTE Mobile Devices Hakkında

ZTE Mobile Devices, telekomünikasyon ekipmanları, ağlar ve mobil cihazlar alanında Shenzhen, Çin’de bulunan merkeziyle faaliyet gösteren küresel bir şirket olan ZTE Corporation bünyesinde çalışmalarını yürüten bir birimidir.ZTE, Hong Kong ve Shenzhen borsalarının listelerinde yer alan halka açık bir şirkettir.

 

Cep telefonları, tablet bilgisayarlar, mobil geniş bantlı modemler ve hotspot cihazları ve aile masaüstü entegrasyon terminalleri dâhil olmak üzere, eksiksiz bir ürün yelpazesiyle mobil cihazlar sunan ZTE, mobil cihaz-el cihazı üretiminde dünyanın lider şirketlerinden biridir.

 

ZTE, dünyanın en iyi 50 operatöründen 47'siyle stratejik ortaklıklar kurmuştur. Buna ek olarak, ZTE 2011 ve 2012 yıllarında WIPO (Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü) nezdinde patent başvuruları açısından birinci sıraya yerleşmiştir. Daha fazla bilgi almak için lütfen www.ztedevice.com adresini ziyaret ediniz.