News Detail

News Detail

Jul 26, 2015

Wacom Intuos Pro ile daha fazla yaratın

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

Wacom Intuos Pro ile ‘daha fazla yaratın’

Wacom, fotoğraf sanatçılarına ve çizerlere ücretsiz eğitimler, indirilebilir fırça takımları ve tablet seçenekleriyle birlikte özel kampanyalar sunuyor. Tüm bunların hepsi ve dünyanın en iyi on bir sanatçısının büyüleyici eserleri hakkında ilham verici hikayelere www.wacom.com/createmore adresinden ulaşabilirsiniz.

Temmuz 2015, Wacom ilk küresel tanıtım kampanyası olan ‘Create more’u (daha fazla yarat) bugün tanıttı. Hedef kitlesi fotoğraf ve çizim alanındaki profesyoneller ve bu işin deneyimli tutkunları olan Wacom bu kişileri bilgilendirmek, onlara ilham vermek ve daha da yaratıcı olmalarına yardımcı olmak için bazı araçlar sunuyor. Profesyonel sanatçıların vereceği eğitimler dahil olmak üzere kaliteli içerikler ve indirilebilir ürünler sadece bu amaçla hazırlanan bir web sitesinden erişilebilir olacak. Ayrıca 15 Temmuz ve 31 Aralık tarihleri arasında Intous Pro kalem tablet satın alan sanatçılar, ücretsiz yazılım ve ilave promosyonlar içeren özel bir pakete de sahip olabilecek. Bu kampanyanın ayrıntıları ve indirilebilir ürünler hakkında daha fazla bilgi ve link için Wacom’un ‘Create more’ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

‘Create more’ kampanyasında dünyaca tanınmış on bir sanatçı yer alıyor. Sanatçılar, eserleriyle birlikte eğitim videolarında ve e-kitaplarda başarı sırlarını paylaşarak tercih ettikleri fırça takımları ve tabletler hakkında faydalı ipuçları verecek. Londralı ödüllü çizer Miss Led, Kanadalı görsel mühendis ve fotoğraf sanatçısı Ben von Wong,Avusturalyalı İlistüratör Guy ShieldsAlman hareket tasarımcısı Robert Hranitzky ve fotoğraf ve çizimi birleştiren Litvanyalı Natalie Shau kampanyaya katılan ressamlar arasında.

Create more’ ile ilham veren sanatçılar

Brooke A. Allen, Çizgi Roman Ressamı ve Çizeri, ABD

Robert Hranitzky, Hareket Tasarımcısı & Fotoğraf Sanatçısı, Almanya

Crystal Kung, Çizer, Tayvan

Miss Led, Çizer, Birleşik Krallık

Alberto Montt, Karikatürist ve Çizer, Şili

Ohagi, Çizer, Japonya

Natalie Shau, Dijital Sanatçı ve Fotoğraf Sanatçısı, Litvanya

Guy Shields, Çizer, Avustralya

Adrian Sommeling, Dijital Sanatçı ve Fotoğraf Sanatçısı, Hollanda

Benjamin Von Wong, Görsel Mühendis ve Fotoğraf Sanatçısı, Kanada

Koji Yoda, Sanat Yönetmeni ve Kolaj Sanatçısı, Japonya

Doğru araçlar kullanılıyor

Wacom ürünleri arasında en popüler model olan Intuos Pro kalem tablet, geleneksel kalem veya fırçanın doğruluk ve hassasiyet derecesi ile rahatlığını arayan çizerler ve fotoğraf editörleri için geniş bir çalışma alanı sunuyor. Intous Pro kalem tablet, 2048 düzeyde kalem basınç hassasiyeti sağlıyor, kalem eğildiğinde algılıyor, çok dokunmalı hareketleri destekliyor ve pürüzsüz ve hızlı bir iş akışı için kısa yollara hızlı erişim sağlayan ExpressKeys özelliğine sahip. İnovatif Intuos Pro, Wacom’un en hassas kalem becerilerini sezgisel çok dokunmalı (multii-touch) kontrol ile birleştiriyor, bu özelliğiyle Mac veya PC ile mükemmel bir uyuma sahip.

15 Temmuz ve 31 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan ‘Create more’ kampanyası, Intous Pro alan herkese bir yıllık ücretsiz AutoDesk Sketchbook pro üyeliği, lynda.com tarafından verilen online video eğitimine 30 günlük üyelik ve on1’dan ücretsiz yazılım paketini (Perfect Effects 9 Premium) içeren özel pakete tam erişim kazanacak.

Wacom topluluğu aracılığıyla fikirler geliştiriliyor

İçeriği almak için ‘Create more’ web sitesine kayıt olmaya karar veren kullanıcılar, Wacom topluluğuna da kaydolabilir. Bu sayede eğitim ve yaratıcılık konusunda yardımcı olmak üzere devam eden özel kampanyalardan, ipuçları ve sırlardan, makalelerin yer aldığı düzenli haber bültenlerinden ve profesyonel sanatçıların daha fazla ilham verici içeriklerinden faydalanma imkanını bulabilecekler.

www.wacom.com/createmore/signin

‘Create more’ promosyonları 15 Temmuz ila 31 Aralık arasında sunulacak.

‘Create more’ ve katılan sanatçılar hakkında daha fazla bilgi: http://www.wacom.com/createmore?utm_source=PR_PI_EMEA&utm_medium=press_release&utm_term=%20&utm_content=Intuos_Pro_Campaign&utm_campaign=Wacom_PI_Create_more_%2315072015_TR

Yayın amaçlı kullanılacak görüntüler, sanat eserleri ve tanıtım videoları talep üzerine temin edilecektir.

Wacom Hakkında

1983 yılında kurulan Wacom, 150’yi aşkın ülkede pazarlama ve dağıtım süreçlerini destekleyen ofislere sahip olan ve merkezi Japonya’da (Tokyo Borsası 6727) bulunan küresel bir şirkettir. Wacom’un vizyonu, doğal arayüz teknolojileri sayesinde insanları teknolojiye yakınlaştırmaktır, bu vizyon sayesinde Wacom interaktif kalem tabletleri ve ekranları alanında ve aynı zamanda dijital imzaların kaydedilmesi ve işlenmesi için dijital kalemler ve çözümler alanında dünyanın lider imalatçısı haline gelmiştir. Wacom’un sezgiye dayalı girdi cihazlarının ileri teknolojisi, dünya çapında en heyecan verici resim, film, özel efekt, moda ve tasarımlardan bazılarını yaratmak için kullanılmıştır ve iş kullanıcıları ile bireysel kullanıcılara kişiliklerini ifade edebilecekleri lider arayüz teknolojisini sunmaktadır..

Dünya çapında milyonlarca insan cep telefonlarını, medya tabletlerini veya dizüstü bilgisayarlarını kullanmak ve bireysel yaratıcılıklarını ifade etmek için kablosuz ve bataryasız basınç algılayan dijital kalem teknolojisini kullanmaktadır. Şirket, büyük pazarlarda faaliyet gösteren öncü imalatçılara da OEM çözümleri olarak ürünlerini sunmaktadır. Wacom’un Wacom feel IT teknolojileri olarak adlandırılan arayüz teknolojisi, stratejik ortaklara entegre bir çözüm olarak da sunulmaktadır. Tablet PC imalatçılarının çoğu, bu markanın üstün kullanıcı arayüzü deneyimini sunma konusunda güvenilirliğine ve sahip olduğu ileri düzey özelliklere güvenmektedir

Wacom Avrupa’nın ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için, lütfen http://www.wacom.com adresini ziyaret edin.

Daha fazla bilgi için irtibat bilgileri:

Promedia Halkla İlişkiler

Berk Ütkü

212 465 7000

berku@promedia.com.tr