News Detail

News Detail

Mar 4, 2016

SUSE - En Yeni SAP® Uygulamaları İçin SUSE Linux Enterprise Sunucu Şimdi Hazır

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

SUSE’de Bölge Müdürü Paul Abi-Chahine, “SAP, kurumların çevrim dışı olmasını göze alamayacakları kritik uygulamalar sağlıyor, özellikle de SAP HANA tarafından sunulan yüksek hızlı analitiğin avantajlarına sahip olma arayışında olan müşterilere. SAP Uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Sunucu, Linux’ta SAP çözümleri için lider bir platformdur ve SUSE platformunda yapılan bu güncellemeler fiziksel, sanal veya buluttaki her tür dağıtımda çalışma süresini artırır” dedi.

 

SAP LinuxLab yöneticisi Helge Deller ise, “SAP Uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Sunucu 12 için sunulan Service Pack 1 güncellemesi ile SUSE, kritik görevli SAP çözümü iş yüklerinin kurulumunu, dağıtımını ve yönetimini basitleştirmenin yanı sıra, sistemin devre dışı kalma süresini azaltmak için kurumlara yüksek oranda çalışma süresine sahip çözümler sunmada liderliğini pekiştirdi” dedi.

 

Yeni özellikler ve kazançları

SAP Uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Sunucusunun bu en yeni sürümü, herkese açık Amazon Web Services bulutunda çalışan SAP HANA için yüksek oranda çalışma süresi desteği yoluyla genişletilmiş bir güvenilirlik sağlıyor. Ayrıca, SAP iş yüklerini UNIX’ten veya başka Linux dağıtımlarından taşıyan müşteriler, SAP uygulamaları için yüksek oranda çalışma süresine sahip cluster’ların daha kolay kurulumu ve bakımı için yüksek oranda çalışabilirlik süresine sahip iyileştirilmiş bir kullanıcı arayüzü ile, SAP HANA’nın ek otomatik sistem kopyalama senaryoları için destek de bulacaklar.

 

SAP Uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Sunucu 12 SP1, günlük görevleri ve elle yapılan işlemleri otomatikleştirmek ve SAP uygulamaları için sistem parametresi ayarlamalarını daha da otomatikleştirmek için ek araçlar da sağlıyor.  Tam işletim sistemi geri dönüşlerinde servis paketleri, yanlışlıkla yapılan güncellemeler ve beklenmeyen uygulama sorunları nedeniyle sistemin devre dışı kalma süresinin azaltılmasını sağlıyor.

 

Ürünün hazır olma durumu ve fiyatlandırma

SUSE Linux Enterprise 12 Service Pack 1’e dayanan SAP Uygulamaları için SUSE Linux Enterprise Sunucu, şimdi müşteriler için hazır durumda. Kurumsal müşteriler için 24x7, ortak entegre ve kesintisiz öncelikli destek özelliğine de sahip, bu yeni bir servis paketi çıktığında 18 aylık tam destek süresini de içeriyor. Fiyat da dahil daha fazla bilgi almak için şu adresi ziyaret edin: www.suse.com/products/sles-for-sap.

 

SUSE Hakkında

Açık kaynak yazılımında bir öncü olan SUSE, kurumlara daha fazla kontrol olanağı ve esneklik sağlayan, güvenilir, bir arada çalışabilir Linux, bulut altyapısı ve depolama çözümleri sağlıyor. 20 yıldan fazla bir süredir sahip olduğu mühendislik mükemmelliği, istisnai servisi ve rakipsiz iş ortağı ekosistemi, müşterilerimizin karmaşıklığı idare etmesine yardımcı olan ürünlere ve desteğe güç katar, maliyeti düşürür ve güvenle kritik görev servisleri sunar. Oluşturduğumuz kalıcı ilişkiler, bugün ve yarın başarmak için gereksindikleri daha akıllı inovasyonu uyarlamamıza ve sunmamıza izin verir. Daha fazla bilgi için şu adresi ziyaret edin: www.suse.com.

 

# # #

 

Telif Hakkı 2016 SUSE LLC. Bütün hakları saklıdır. SUSE ve SUSE logosu, SUSE LLC’nin ABD ve diğer ülkelerde kayıtlı tescilli markalarıdır. Bütün üçüncü parti markaların hakları sahiplerine aittir.

 

Medya Kontakları:

Promedia Halkla İlişkiler

212 465 700