News Detail

News Detail

Apr 20, 2016

HID- HID Global, Çok Düşük Maliyetli ve Çevre Dostu Kimlik Kartı Dağıtımına Olanak Sağlıyor

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

HID Global’in çevre dostu DTC5500LMX ID kart kişiselleştirme çözümü, şirketin kart dağıtım maliyetini önemli ölçüde düşüren “wasteless” lamination technology içeriyor. Yeni özellik, maliyete önem veren organizasyonların, kaliteden ödün vermeksizin, düzenli olarak yüksek hacimlerde, güvenli ve sağlam kartlar dağıtmalarına izin veriyor.


DTC5500LMX’in Sınıfının En İyisi Özellikleri:

  • Yenilikçi firesiz laminasyon teknolojisi, klasik taşıyıcı film israfını tamamen ortadan kaldırır, sarf malzemesi giderlerinde yüzde 40’lık bir tasarruf sağlar.
  • Enerji sarfiyatında yüzde 60’lık tasarrufa sahip, dünyanın ilk Green Circle® sertifikalı firesiz laminasyon yazıcısı.
  • Yeni iONTM teknolojisi, yazıcı/laminator’un sadece 45 saniyede ısınıp laminasyona başlamasına izin veriyor, böylece ilk kartın basılmasında standart olarak gerekli olan süre için kullanıcılara yüzde 80’e kadar zaman tasarrufu sağlıyor.
  • Zorlu ortamlara karşı koyan, dayanıklı, sağlam ve güçlü yapısı ile, sektörde en yüksek oranda kart koruma ve garantiyi sağlıyor.

 

Yeni FARGO HDP5600 ID Card Printer/Encoder resim ve metin baskısı için piyasada bulunan en yüksek kaliteyi sunuyor. Yeni 600 dpi’lık baskı yeteneği ile HDP5600,  barkodların düzgün bir şekilde tanımlanması ve Kanji, Arapça ve Kiril gibi karmaşık karakterler içeren küçük metinlerin doğru bir şekilde yeniden üretilmesi için, kendinden önceki HDP5000’in çözünürlüğünü iki katına çıkarıyor.

Ürünün hazır olma durumu
HID Global’in DTC5500LMX ve HDP5600 ID Card Printer/Encoder’ları hemen hazır olacaklar. Daha fazla detay için DTC5500LMX  ve HDP5600 ID ‘nin bilgi sayfalarına bakın.

 

 

ISC West 2016’da Canlı Demo (6-8 Nisan 2016)

Şirketin son kimlik kartı çözümlerinin canlı demosunun yanı sıra, güvenli kimliklerin oluşturulması, yönetilmesi ve kullanılmasına yönelik geniş çözüm portföyünü görmek için, Las Vegas’taki Sands Expo Center’da #11063 nolu standda HID Global’i ziyaret edin. 

 

HID Global ile bağlantınızı sürdürün

Medya Merkezi’mizi ziyaret edin, Endsütri Blogu’muzu okuyun, RSS Feed’imize abone olun ve bizi Facebook, LinkedIn ve Twitter’dan takip edin.