News Detail

News Detail

Jun 8, 2015

HUGO Ronaldo ve Hugo yeni mobil oyunda birlikte

Category: Basın Bülteni
Posted by: promedia

Cristiano Ronaldo ve Hugo yeni mobil oyunda birlikte!

Dünyanın en iyi futbol oyuncusu dünyaca ünlü oyun karakteri Hugo ile güçlerini birleştiriyor

 

Kopenhag – 4 Haziran 2015 – Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters oyununda Süperstar Cristiano Ronaldo ve Hugo güçlerini birleştiriyor! – Cep telefonu ve tabletler için aksiyon içeren yepyeni bir macera.

 

Yeni bir mobil oyun olan Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters’da, dünyanın en büyük spor yıldızı Cristiano Ronaldo, trol karakteri olan Hugo ile birlikte kendilerini yılmadan kovalayan Paparazzi Pete’ten kaçmak zorunda! Tüm bunlar, Las Vegas’ın göz kamaştıran kalabalık sokaklarında son süratle gerçekleşiyor.

 

Hugo Games’in kurucusu ve CEO’su Henrik Kølle, Hugo Games olarak dünyanın en büyük spor starı Cristiano Ronaldo ile işbirliği yaptıkları için gururlu ve mutlu olduklarını belirtiyor. Kølle’ye göre Cristiano harika bir kişiliğe ve güce sahip uluslararası bir ikon, ayrıca tüm dünyada sevilen bir isim. Kølle, yaptıkları işbirliği sayesinde Ronaldo’nun etkileyici kişiliğine hayran kaldıklarını ve kısaca Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters oyununda Ronaldo ve takımıyla çalışmanın büyük bir zevk olduğunu söylüyor.

 

Kølle, “Cristiano Ronaldo’nun kişisel özellikleri konusunda hiç bir şüphemiz yok. Ronaldo’nun hayranları ve sosyal medyadaki 200 milyon takipçisiyle kurduğu bağ dünyaca ünlü karakterimiz Hugo ile çok güzel eşleşiyor. Ronaldo ve Hugo’nun önümüzdeki yıllarda mobil oyun dünyasında önemli bir etki yaratmasını bekliyoruz” diyor.

 

Oyunun geliştiricisi, sonsuz koşu türünde çiçeği burnunda oyunla hem eğlence hem de yarış deneyimini yaşatmak istediklerini vurguluyor. Ronaldo&Hugo: Superstar Skater’da oyuncular dünyanın en ünlü süper starlarından bazılarını oynama şansına sahip oluyor.

 

Aksiyon-macera oyununa bugün itibariyle ulaşabilirsiniz. Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters oyununu Google Play veya App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

 

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters Android uygulamasını buradan indir

Ronaldo&Hugo: Superstar Skaters iPhone ve iPad uygulamasını buradan indir

Daha fazla özellik için buraya tıklayın

 

 

Hugo Games Hakkında

Danimarkalı bir oyun şirketi olan Hugo Games, trol karakteri Hugo’nun yaratıcısıdır. Hugo, 40’tan fazla ülkede televizyonda gösterildi, ödüller kazandı ve Commodore, PC, Nintendo, PlayStation, Android ve iOS’ta oldukça başarılı oldu.

 

İrtibat

Daha fazla bilgi ve özellik için iletişim bilgisi:

İsim: Berk Ütkü

Tel: 212 465 700
Mail:
berku@promedia.com.tr